Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Alig birok menni, ha felállok...

Alig birok menni, ha felállok majd szétfeszít alul. Fájdalmas a menés. Ez a végét jelezheti?

Figyelt kérdés

kedvtelen vagyok, minden baj, ingerült...

37 hetes km


2011. okt. 16. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Már a végét járod :)

Vegyél egy fürdőt v egy hosszabb zuhanyt. Jó egészséget!

2011. okt. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kitartás!!Nincs sok már hátra.Nekem ugyan ezek voltak a tünetek és rá 1 hét múlva szültem.
2011. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem ezek kb. egy honapig voltak:) Es vegul kis elteressel a kiirt datumon szultem. Kitartast!:)
2011. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szintén 37 hkm vagyok, és akár én is írhattam volna a fentieket. Minden lépésnél úgy érzem mintha bújna kifelé. Nekem végig lent volt a pocak, de most még inkább érzem is. Néha úgy szurkálódik egy-egy kis moccanásánál, hogy fel is szisszenek rendesen. Állandóan wc-re járok, folyton pisilnem kell. Nyűgös vagyok, és minden bosszant. Semmi se jó. Már tényleg közelednénk? Remélem. A 36. hét 1 napján már II. fokú volt a méhlepény, és 1000-es a méhszáj.
2011. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is 37 hetes vagyok, ugyanezekkel a problémákkal. Plusz a napi 8-10 keményedés... és ami a legjobb, hogy a kisasszony még aludni sem hagy éjszakánként, minden este nekiállok jóslózni, 10 perces rendszeres fájásokkal, mire eldöntjük, hogy oké, ez már tutira az, addigra nyissz, mintha elvágták volna.

Ez a gyerek röhög rajtam odabent!

2011. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes, hogy ilyen sokan csak most érzitek, én előző, meg mostani terhességnél kb 6,5 hónapos korom óta érzem ezt a feszülő érzést "alul". A védőnő is húzta a száját, hogy egy picit talán korai, de az első gyerekemet is végig kihordtam, most is már elvagyok 35 hetes. De iszonyú fáradt és levert vagyok, mindenen bőgök, és ha valami nem úgy van, ahogy szeretném, őrjöngeni tudnék :D Jól kiegészítjük egymást a dacos kisfiammal, toporzékolunk, és sikítozunk egymással:D
2011. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt éreztem napokig, végül kereken a 38-39. hét fordulóján kibújt a leányzó.
2011. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
38 hetes kismama vagyok és szétfeszul a huvelyem
2019. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!