Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor hozhatom haza a leghamar...

Mikor hozhatom haza a leghamarabb a babát, ha nincs probléma? Van itt olyan, aki egyéb ok miatt saját felelősségére korábban hazament a babával?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 18:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Saját felelősségedre hazamehetsz azonnal is, de a 72 óra elvileg kötelező. Második gyerekkel vasárnap este 6-kor engedtek haza 72 órára minden gond nélkül. a PKU-t a sarkából a körzetis vette le másnap. harmadikkal már azt is levették bent mikor indultunk haza. Előtte csináltak "szopásmérést", hogy megfelelő mennyiséget eszik-e. elvileg 20 gramm a minimum ebben az esetben, nekünk 50-et sikerült:)
2011. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én péntek reggel szültem és vasárnap délután jöhettem is haza.

2011. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
hát nem tudom máshol hogy van, de én kiborultam a szülés utáni 2. napon, mert nem volt tejem (császáros voltam) a gyerek egyfolytában sírt, én is, bababarát kórház volt, nem adtak tápszert, se cukros vizet, semmit, akárhogy könyörögtem, erre azt találtam mondani hogy akkor mi innen hazamegyünk, (minden rendben volt mindkettőnkkel) és ezért nekem azt mondták, hogy akkor rámhívják a gyámügyet!!!! :(( a gyerekorvos mondta ! aztán hogy ez igaz vagy sem, kihívhatta volna ezért vagy sem, már nem derült ki, de így is császáros szüléssel 3 napot voltunk bent, hétfőn született késő délután, és pénteken reggel mentünk haza
2011. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
na szóval tényleg nézz utána a betegjogoknak! :)
2011. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!