Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy merjek még egy gyereket...

Hogy merjek még egy gyereket szülni, ha nagyon szorongók mindentől?

Figyelt kérdés
Pedig nagyon szeretnék még egyet. Van egy tündéri 5 éves kisfiam. Gond az is, hogy férjemet van , hogy napogik nem látjuk a munkája miatt. Ilyenkor a szorongás fokozódik. Így bevállalni még egy gyereket, de ettő is szorongok, hogy nem lehetek ennyire gyáva, hogy egyedül nem merem. Kész vagyok.
2011. jún. 30. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd fel magadnak a kérdést, hogy miért akarod a babát és mi az ami miatt félsz. Akár listát is írhatsz, mint egy mérlegre téve az egészet. Utána, átgondolva dönt/döntsetek.
2011. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi mindentől szorongasz?

Nem tolakodásból kérdezem,hanem azért mert nekem is volt több dolog,és úgy gondoltam,hiába akartam anno nagy családot,nem lesz több gyerekem.


Aztán idővel,egyik másik dolog,ami miatt szorongtam "eltűnt". Így jöttem rá,hogy egyszerűen még nem voltam felkészülve a következőre. Amikor már mindegyik tényező elmúlt, akkor lettem újra terhes.

2011. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsónak: mindentől szorongok. Volt időszak amikor gyógyszereket is szedtem több évig, már letettem kb. 3-4 hóapja. De mindig van mitől, főleg a gyeremekvállalás témában. Minden rendben legyen a terheségnél szülésnél, velem is babával is. Mostanában sok kismama tragédia hallatán teljesen kitudok készülni. Most homeopátiát szedek, és sedacur fortét. Bízzom az időben is.
2011. jún. 30. 10:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te még egyáltalán bnem vagy kész még egy gyerekre, először saját magadban kellen rendbe tennia dolgokat.
2011. jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!