Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki Tatabányán szült, megvolt...

Aki Tatabányán szült, megvolt elégedve a kórházzal és az ellátással?

Figyelt kérdés
Milyen volt a szülés?Hogy foglalkoznak veled szülés közben?Számít-e hogy van orvosod vagy nincs?
2011. júl. 1. 08:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen, a babának nagyjából mindenfélét bevittem. De nekünk elég volt a pelus, amit adtak, kaptunk mindenféle promóciós cuccot, így nem kellett bontanom a popsikrémet se. Ruhát érdemes, mert egy szem inget kaptunk, többet nem, mert tele volt a szülészet és elfogytak a ruhák. Mellszívó nagyon jól jött.

Én kicsit nehezen szedtem össze, hogy mi minden kell, mert eredetileg hagyományos szobába akartam menni, de ott nem volt hely, így a babás szobába raktak, amit nem bántam meg.


Hát igen, a kaja csak arra elég, hogy az ember ne haljon éhen.

2011. júl. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!