Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki Szőnyben szült meg volt...

Aki Szőnyben szült meg volt elégedve a kórházzal és az ellátással?

Figyelt kérdés
Milyenek a szülésznők?
2011. júl. 1. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2009ben szültem Szőnyben,nagyon megvoltam elégedve! Egytől egyik kedves volt mindenki,mind a szülésznők,mind az orvosok,de még a csecsemősök is.Védőnőm is Szőnyt ajánlotta,azt mondta,hogy eddig az összes kismama meg volt elégedve az ottani kórházzal,viszont Tatabányát szidták és aki vállalt még babát,az ment Szőnybe! De jövőre már csak Tatabányán lehet szülni:(
2011. júl. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Hogy-hogy jövőre csak Tatabányán lehet szülni?

Én mondjuk októberre vagyok kiírva szerencsére. :)

2011. júl. 1. 18:13
 3/12 A kérdező kommentje:
Milyen volt a szülés? Hogy foglalkoztak veletek szülés közben?
2011. júl. 1. 18:17
 4/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


Innen szemezgess, ha esetleg nem te tetted fel a kérdést...

2011. júl. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

2008-ban szültem, de előtte 2 hónappal bekerültem jópár napra.

Mindenki nagyon aranyos és segítőkész volt, én nagyon elégedett voltam a kórházzal, az ellátással és a személyzettel is. Bár, volt egy csecsemős, aki belém tiport az első szopinál, de a többiek rendesek voltak.

Nekem is Szőnyt ajánlották akkoriban, Tatabánya helyett. És igazuk volt, mert a terhesség első 20 hetében Tatabányára jártam, de elegem lett az ottani körülményekből, dokiból, személyzetből, ellátásból, mindenből...

2011. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is Szőnyben szültem, bár még 2002-ben, és 2003-ban. De gondolom, a gárda nem változott. Nagyon meg voltam elégedve, 1 szülésznővel, és 1 orvossal vitáztam csak össze. A szülésnővel azért, mert nem akarta kiadni a lányom, látván, hogy mennyire tapasztalatlan vagyok, és nem volt ideje megmutogatni nekem mindent. Az orvos meg megpróbálta nekem a félidőnél, hogy pont szülés előtt állok. :)) (nem az én dokim volt) A főorvossal is volt egy kisebb vitám, mert ő mindenáron császározni akart, én meg mindenáron szülni akartam. Végül nekem lett igazam, természetes úton szültem. :)) Vadász doktor is nagyon jó orvos, és hozzáértő. Volt egy fekete orvos is, ő kicsit mulatságos, de ő is tudja a dolgát. Az én orvosom Ördög doktor volt. Ő is nagyon jó. A főorvos is nagyon jó. Rosszat mondani senkiről sem tudok, pedig minkért terhességem ott hordtam ki, mert veszélyeztetett voltam. :)))


Menj csak nyugodtan oda, jó kezekben leszel.

2011. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Írjatok még nyugodtan, kinek milyen tapasztalatai voltak.

Köszi nektek :)

2011. júl. 3. 11:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Állítólag át fog alakulni a kórház.Már hallottam hónapokkal ezelőtt is de nem hitte el,sőt még itt gyakorin is volt egy kérdés ezzel kapcsolatban!De most,hogy a védőnő mondta ,így már elhiszem!
2011. júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy belekérdezek, de hogyan fog átalakulni?

2010-ben született ott a kisfiam, mindennel elgédett voltam, a szülés alatt kedvesek és figyelmesek voltak. Ördög dokornál szültem. 2012 januárjában születik a második babánk azt is Szőnyben szeretném szülni, ezért érdekelne, hogy milyen változások lesznek.

2011. júl. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom sajnos,hogy hogy fog átalakulni,nem is kérdeztem a védőnőt,csak mondta,hogy jövőre már csak Tatabányán lehet szülni,Szőnyben nem!
2011. júl. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!