Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Barnás, kicsit véres, de...

Barnás, kicsit véres, de viszont egyáltalán nem nyálkás hanem folyékony valami jön belőlem, ez is lehet a nyákdugó? Vagy mennyek orvoshoz? 38 hetes km.

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 11:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért legalább hívd fel a dokidat. Akár a a nyákdugó is lehet, amennyire tudom, szinte mindenkinek másként néz ki.
2011. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Én orvoshoz mennék a helyedben. Úgy tudom, hogy a nyákdugó mindenképpen kocsonyás állagú.
2011. júl. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Mikor vizsgált a doki?

Voltatok együtt a pároddal?

Ha megvizsgált a dokid, vagy volt szex akkor attól is vérezgethetsz, mert már nagyterhes vagy, ilyenkor érintés, nyomás hatására megindulhat a barnázás.

Ha semmi nem volt, csak vérzel, akkor inkább nézzen meg a doki!

Nem biztos, hogy a nyákdugó, de persze lehet az is ilyenkor már.

nekem is volt barnázás a terhesség végén. 36., 38 és 40 hetesen is, de nekem az orvosi vizsgálatok hatására indul meg és nem a nyákdugó volt az.

2011. júl. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nem vizsgáltak és nem is voltunk együtt.Derekam környékén is fáj,olyan mintha kicsit görcsölnék.
2011. júl. 1. 11:29
 5/30 A kérdező kommentje:
Esetleg magzatvíz?
2011. júl. 1. 11:46
 6/30 anonim ***** válasza:
A nyákod távozott. Nekem sem volt nyálkás, hanem vízszerű. Nálam is így kezdődött, majd derékfájás. Ez volt vasnap du. Hétfőn reggel kint volt a fiam :) Könnyű szülést!
2011. júl. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Hát, mi ugyan együtt voltunk a párommal anno a fiam születése előtt, és így kezdődött, picit pirosabb, majd barnás sluttyant ki, aztán elkezdett szivárogni a vizem.

Némi szülésznői malőr és 18óra után már meg is volt a fiam...

2011. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Honnan ismerem fel a magzatvizet? (már a 3 tisztasági betétet cserélem nem egészen egy óra alatt és mondhatni hogy átázott.)
2011. júl. 1. 12:15
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

hát akkor gratula kedves kismama

nemsoká anyuka leszel

mert ha ÁTÁZOTT akkor szivárog a víz.

induljatok el a kórházba !!!!

2011. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

jah és az a nyákdugó volt :)


örülök nektek HAJRÁ !!

2011. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!