Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Olyan kismamákat keresek akik...

Olyan kismamákat keresek akik szültek a MÁV kórházban úgy, hogy nem volt fogadott orvosa és csak úgy "beesett" egy ügyeletes orvoshoz?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat,véleményeket várok.

köszi mindenkinek!!!


2011. szept. 21. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia nemrég én is feltettem ezt a kérdést itt, mert nekem is lehet hogy nem jön be az orvosom, és mindenki megnyugtatott, hogy nagyon jók a szülésznők és orvosok is, minden rendben ment.
2011. szept. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm.

ez megnyugtat.

2011. szept. 22. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Tavaly júliusba szültem a Máv kórházba, ügyeletes orvosnál. Nagyon odafigyelt, semmivel sem lett volna jobb, ha fogadott orvosom lett volna. Utána is bejött minden nap, amig benn kellett lennem. Ha van kérdésed, szívesen válaszolok. Jó babavárást.
2011. szept. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!