Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet szülni fogok? Kicsit...

Lehet szülni fogok? Kicsit véres folyás, de nem nyákos, mint a nyákdugó, mi lehet?

Figyelt kérdés

Ugyanolyan majdnem,mint a pár kérdéssel előttem író kismamának,csak engem a dokim vizsgált ,de 2 napja,de elég erősen.nem fáj semmim,azóta nincs vér,se folyás.lehet lassan szülni fogok?Várható még ma??Volt ilyen valakinek?

hétfőre vagyunk kiírva.


2011. júl. 1. 20:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Szerintem a dokidat hivd,!!!!44
2011. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Tágulásos vérzés esetleg, a vizsgálat miatt is, akár a nyákdugó is(nekem sem volt teljesen kocsonya, jobban hasonlított a menzis nyákhoz)

Januárban túlhordás miatt gyakran matattak, és sűrűn nyuktatgattak, hogy ha pici vérzést tapasztalok az a vizsgálat következménye.

A bébidre hallgass, ő tudja mikor kell kijönnie, nyugi.

Pihenj, nézd át a pakkod, rendben van e minden, apánek is elő-ki van készítve a túlélőkészlet, a bébi hazahozós holmiai, a tieid...

Foglald le magad, nézd az órát. Pihenj.

Amúgy ma péntek, xr idő, front van-nincs, ebből még akár baba is lehet.

2011. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Örülnénk,ha baba lenne!:-)
2011. júl. 1. 21:25
 4/32 anonim ***** válasza:

Hú, ha még olvasod, nagyon izgalmas, drukkolok! Szerintem ez tágulásos vérzés, nekem is pont ilyen volt, nem folyt el a magzatvíz, hanem ez a vérzés volt, bementünk a kórházba, mondtam a dokinak, hogy ez van, megvizsgált, és mondta, hogy ebből ma baba lesz. :-)) Menjetek be a kórházba. Nálam burkot repesztettek, mondta a doki, hogy zöldes volt a magzatvíz, már nem érezte jól magát bent a baba.


Nagyon drukkolok, írj majd, hogy mi lett! :-)

2011. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok bemenni,mert nagyon pici vér jött,ilyen barnás váladékkal,de csak pici.csak reménykedek,h legyen ebből valami.ha szülnék hamarosan,pár óra múlva,akkor lenne fájásom.nem?csak keményedek,azt sűrűbben viszont.
2011. júl. 1. 21:50
 6/32 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nekem is pici vér jött, éjjel fél 2 volt. Vártam a fürdőszobában, hogy jön-e még, de abbamaradt. Nekem voltak kis fájásaim, de rendszertelenül jöttek, aztán vissza is tudtam még aludni, és reggel 6-kor keltünk a férjemmel, megint volt vérzés, kb. fél 9-re mentünk a kórházba. Eredetileg pont 1 héttel későbbre voltunk kiírva a babával.
2011. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Első baba,azért vagyok ennyire bizonytalan.a keményedések azok nem olyasmik,mint a fájások?vagy mensiszerű görcsöknek kellene lenniük?mert görcseim nincsenek,csak keményedéseim,de azok elég gyakran 20percenként kb..
2011. júl. 1. 23:05
 8/32 anonim ***** válasza:

Szerintem menj be a kórházba!Ha nem is a kis vérzés végett de a keményedés végett mindenképp!

Lehet h ma baba lesz:D

Drukkolunk!

2011. júl. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Ha sűrűsödnek bemegyünk,most már mintha a derekam is fájna..:)remélem nem csak beképzelem a dolgokat.:)

Mondjuk valamiért a holnapot érzem inkább.:)

2011. júl. 1. 23:16
 10/32 anonim ***** válasza:
Nekem is enyhe volt az elején. 20-30 percebként jött egy menzi szerű fájás. És a nyákdugó távozásától számítva kb.30 órával később megszületett a lányom. Könnyű szülést kívánok!
2011. júl. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!