Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet szülni fogok? Kicsit...

Lehet szülni fogok? Kicsit véres folyás, de nem nyákos, mint a nyákdugó, mi lehet?

Figyelt kérdés

Ugyanolyan majdnem,mint a pár kérdéssel előttem író kismamának,csak engem a dokim vizsgált ,de 2 napja,de elég erősen.nem fáj semmim,azóta nincs vér,se folyás.lehet lassan szülni fogok?Várható még ma??Volt ilyen valakinek?

hétfőre vagyunk kiírva.


2011. júl. 1. 20:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Én is nagyon várom a szülést! Júl.6-ra vagyok kiírva. Tegnap hajnalban fel kellett ülnöm az ágyban,mert azt hittem leszakad a derekam,és egészen a hasam aljáig körbe sugárzott a fájdalom,baba majd kiugrott a hasamból. Nagyon sokszor keményedek. Szedem a homeós bogyókat hátha,de még nem ment el a nyákdugóm:( Előző szülésem úgy kezdődött. Csupa jót kívánok magunknak!:)
2011. júl. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Szerdán lesz császár úgy néz ki,a doki szerint nagyon nagy baba lenne,ha addig elindul megpróbáljuk simán,de ha nem,akkor is már biztos ,h szerda délre anyuka leszek!:-))
2011. júl. 4. 19:45
 23/32 anonim ***** válasza:

Akkor már csak kettőt kell aludni! :-)) Nagyon drukkolok!


Viki (21:47-es)

2011. júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Hát akkor te hamar túl leszel rajta :) Sok sikert :) Nekem azóta sem történt semmi :( de úgy döntöttem, nem várom, mert úgy rosszabb, inkább csinálok egy asztalt :) (Már csak lakkozni kell) Bocs!

Akkor holnapra jó szülést!

2011. júl. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Sok sikert és jó szülést!
2011. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Júli 6.-án reggel megszületett a kisfiúnk,3530g és 53cm.kedves "másik"kérdező anyuka,nektek hogy alakultak a dolgok?
2011. júl. 13. 14:30
 27/32 anonim ***** válasza:
Naaa, gratulálok neked :)))) Végül császárral szültél? Vagy megindult simán? Nekem sajna még mindig ugyan az, vajúdok 2 hete :( de pénteken telihold, nagyon reménykedem benne. Vettem málnalevél teát is, hátha... Még 1x gratulálok, jó babázást!!! Hogy hívják a pici fiad?
2011. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :-)) Akkor gyere át most már a Babák topikba! :-)


Jó babázást!


Viki

2011. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Még nem született meg a picid?Mikorra voltál kiírva?Császárral szültem.Tibor lett a baba.:-)
2011. júl. 14. 12:55
 30/32 anonim ***** válasza:

Nem, (ha nekem szólt a kérdés) Ma voltam ctg-n meg uh-n, és nagyon jó van pici babucim. 4 kilót mért (98-as BDP :o), de azt mondja, 3,5 fölött nem mér pontosan már a gép. Hát ha sokáig marad még, akkor az elég ijesztő mindenképp. 26.-ára vok kiírva. De remélem, hogy hamar kibújik most már.

Neked meg még1x naaaagy grat!!!!!!!!

2011. júl. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!