Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A miskolci Semmelweis kh-ban...

A miskolci Semmelweis kh-ban hogyan zajlik a szülés és az utána lévő pár óra?

Figyelt kérdés

Olvastam itt, hogy van ez a 2 órás megfigyelés vagy hogyan is neveztétek, amikor a mama, papa és a baba együtt lehetnek. Ez Miskolcon is működik?

Illetve az apás szüléshez kell még valami az apán kívül? Úgy értem steril ruha ilyesmi.

Van fogadott dokim, de olyan messze van még a találkozásunk, engem meg furdal a kíváncsiság.


2011. júl. 5. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
csak a császáros verziórót ismerem. az is érdekel?
2011. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 4 éve szültem ott. Szülés után a babát elviszik, letisztogatják, megvizsgálja a nenonatologus, közben téged is elrendeznek. Ez kb fél óra. Utána visszahozzák a babát, és 1,5-2 órát együtt lehet az új család. Apuka is.

Utána visznek az osztályra, a babát meg fel a csecsemőosztályra. Ott megkapja a BCG-t, aztán attól függően mikor szültél, pár óra múlva hozzák is hozzád, és onnantól veled van, kivéve reggel kb 1,5-2 órát, mikor fürdetnek, és gyerekorvosi vizit van.


Hozzám nem engedték be a párom mikor beérkeztünk, én meg ,meg voltam ijedve, és nem követeltem, de jobb lett volna ha bent van. Mikor 1 óra múlva megjött a dokim akkor engedték be. Mai fejjel már követelném hogy bejöhessen. Kellett steril ruha, amit ott adtak. Ha minden igaz 1000 Ft volt.

2011. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!