Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasleszorító kérdés!?

Hasleszorító kérdés!?

Figyelt kérdés

Milyen méretben vegyek?

Minden esetben megvannak méretezve?


pl, ha eddig L-es ruhákat hordtam, akkor Les méretűt vegyek vagy XL-et?


Voltam bent a gyógyászati segédeszköz boltban, de ott azt mondta a muksi, hogy ezt csak szülés után fogom tudni. Mármint, hogy milyen méret lesz jó! (???)


Valamint, olvastam valahol, hogy a tescoban is lehet kapni? Valaki vett ott? Van róla tapasztalata?


2011. júl. 5. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Én gyógyászati segédeszközboltban vettem, vagyis a párom műtét után, hát egy áldás volt, 2 hétig le se vettem.

A méretet mondta körülbelül a derékbőségemet, és adták neki a jó méretet.

2011. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de olyan kényelmetlen volt a császár után, hogy gyorsan túl is adtam rajta. Igazából nem tudom, mi értelme leszorítani a hasat.
2011. júl. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tartja a hasfalat, nincs az a "kiszakadnak a beleim a helyükről" érzés és a seb fájdalmát is enyhíti.
2011. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták a gyógyászatiban, hogy csak szülés után vegyem meg, mert nem lehet tudni mekkora lesz a hasam. Úgyis minden kórházban van ilyen bolt, majd a párom kimegy és vesz nekem egyet :)
2011. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk azt mondták a kórházban, hogy hülyeség, mert ha tartja a hasat akkor az izmoknak esélye sincs megerősödni, a csőászárosoknak viszont ajánlották.

Volt is majdnem mindenkinek, csak nekem nem, én kismama bugyikat vettek amit a rendes bugyira húztam rá.A dokinőm azt mondta, hogy ez a legjobb megoldás amit csak tehettem :)

Turiban vettem 2-t darabját 200 ft-ért és egy áldás volt a császár után.Kb 3 hétig hordtam állandóan, utána alkalmanként, ha túl sokat mentem vagy nagyon elfáradtam.

6 hós a lánykám

2011. júl. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a kínaiban vettem hasleszorító bugyit és szinte lapos hassal jöttem ki a kórházból.Persze vettem én is hasleszorítót,de nekem nagyon kényelmetlen volt és szúrt a tépőzár.Szóval nem használtam.Egyébként nekem azt mondták,hogy a terhesség előtti testsúlyom alapján vegyek.
2011. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!