Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros szülés után szülhete...

Császáros szülés után szülhetek még természetesen?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ha valaki az első babáját császárral szüli, akkor a már nem szülhet utána természetesen, illetve 3 gyereket, csak maximum 2-t. Ez igaz?
2011. júl. 7. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez egy nagy butaság. Nagyon sokan szültek császár után második babát hüvelyi úton. És miért ne lehetne 3 gyerek??? Ezt végképp nem értem. Én hármat szülök császárral.
2011. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Császár után 17 hónappal természetes úton szültem a második babánkat. A dokim végig úgy állt hozzá, hogy ha minden oké lesz, akkor simán szülünk. Én meg megbíztam benne, és minden rendben ment. (SOTE II- ahol a többi orvos is így állt hozzá akikkel találkoztam az uh-k során).
2011. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem a második is sajnos császár lett ezért több gyereket biztos nem vállalok.A harmadik császár már kockázatos!Persze ez nem azt jelenti hogy a második babád nem jöhet természetes úton.Legyen úgy!
2011. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2 gyermeket szültem császárral és hamarosan jön a 3. bébi. A szakma protokollja szerint ilyen esetben már csak császár lehet, orvos függő, hogy bevállalja -e a sima szülést. Mi szeretnénk, de ha nem megy, irány a műtő:( De 1 császár után még bőven lehet simán szülni, nekem is ment volna tágulás szempontjából, csak hirtelen leesett a szívhangja és azonnal kikapták altatásban.
2011. júl. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Guba Martinné válasza:
nem igaz császár után attól függ mennyivel szülöd a 2.-at :) attól függ . Császárral 3 a max :) . Meg orvostól is függ ki mit enged a kismamának
2012. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!