Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki túlhordta a babáját az...

Aki túlhordta a babáját az hány hetes és napos volt amikor végül megszült? Természetesen indult be vagy indítani kellett? Hüvelyi szülés volt vagy császár? Ha császár akkor miért?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A fiamat a 40+6 napon indították (sima szülés, 4400 gr.)

A lányomat a kiírt napon indították, (szintén sima szülés (3950 gr.)

2009. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szia!

43 hét császár,szembetegség miatt!

Nagyon is túlhordtam a manót,de sima szülés volt a tervben csak ez a szembetegség közbeszólt!

5 hónapos baba anyukája

2009. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40+5 hetes voltam, mikor magzatvízvizsgálatkor mondták végre, hogy kinyílt a méhszáj és mehetek szülőszobára. Semmi előjel nem volt egyébként, csak a hasam keményedett gyakran az utolsó héten. Ott infúzióval indították a szülést, utána magzatburkot repesztettek és mivel nagyon jól reagált a szervezetem, szépen tágultam, így hüvelyi szülésem lehetett. Nekem ez így nagyon jó volt, azon paráztam 9 hónapig hogy mit lesz, ha itthon indul be, vagy máshol. Így megoldódott. :)
2009. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

40 het 4 nap

masnap reggel inditottak volna, de o nem varta meg amig kipenderitik az albiból, megindult magatol

12 oras, elhuzodo termeszetes szules volt

a doki mar rendelte a vákumot, vegul nem kellett

2009. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

40. hét + 4 nap. Itt azt mondták, hogy 1 hét túlhordást engednek, aztán indítanak.

Elfolyt a magzatvizem, fájás nem volt. Úgyhogy kaptam oxitocin infúziót. Na, az is 2 órát folyt, mire éreztem valamit. Onnantól kezdve viszont 1 óra alatt meglett a baba. Hüvelyi úton, pedig jó nagy volt, 4,17. Na, utólag tudtam meg, hogy az oxitocin nem is mindenkinek hat, meg a magzatvíz is zöld volt már. Szóval azért mázlim volt, hogy nem lett probléma.

2009. máj. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40+10 termeszetes szules...nemi inditasos rasegitessel :)
2009. máj. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

41+3 nap, hüvelyi, nem kellett indítani.

hk

2009. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41+5 nap.Hétfőn befektettek,hogy szerda reggel indítsa a dokim,de nem volt rá szükség,mert hajnalban elfolyt a víz.Természetes szülés,oxitocinnal,mert nem akartam tágulni,aztán ez megoldotta.4kg lett és kislány.
2009. máj. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajátot sana még nem tudok mondani,csak a sajátom:)

40+5-re születtem.Anyumat már egy hónappal előbb befektették(mert 20kg-ot hízott).Megindultak neki a fájások,szóval szerencsére nem kellett indítani,csak a burok nem repedt magától,úgyhogy le kellett "csapolni"...2 és fél óra múlva bújtam ki :D

2009. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első babás voltam 5 nappal vittem túl a kiirt időpontól. Magától beindult és hüvelyi szűlés volt.
2009. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!