Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 éve szültem téraránytalanság...

3 éve szültem téraránytalanság miatt császárral, most nem tűnik olyan nagynak a baba, ilyenkor nem lehet császár?

Figyelt kérdés

Valószínűleg sokan elítélnek, de eddig progis császárról volt szó, most viszont még várunk, és be vagyok tojva.

Ilyenkor ha beindul a szülés akkkor mi történik?


2011. júl. 8. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Nekem SOS császárom volt, a másodiknál ha nem muszáj, akkor biztos nem mondanám, hogy császárt akarok. Azt tudom, hogy ha császár után hüvelyi szülés lehetséges, akkor is az egész terhesség alatt ellenőrzik a császár hegét, mert ahogy nő, feszül a hasad, úgy vékonyodik a hegnél a bőr. Ha a terhesség végére nem vékonyodik el annyira, és minden rendben van, akkor valószínűleg lehet esély normál szülésre, ha viszont minden rendben van és szülhetnél rendesen, de a hegnél a bőr nagyon elvékonyodott, akkor kizárólag császármetszés.


Nem tudom amúgy, hogy mire vonatkozott a kérdésed, de remélem tudtam segíteni valamennyit.

2011. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én mindig szerettem volna símán szülni de nem ment és 2császárom lett.Nálam a másodikat is automatice császárra invesztálták.nagyon kiakadtam,de hát ez van.De ha hirtelen beindulna(amit nem hinnék)és minden rendben folyna akkor meg úsznád a császárt!
2011. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Téraránytalanségból is többféle van, valódi (túl nagy fej és/vagy túl kicsi medence), illetve relatív, amit a baba kedvezőtlen elhelyezkedése vagy az anya által felvett kedvezőtlen testhelyzet (háton fekvés). A valódi nem, a relatív korrigálható, de tapasztalat szerint nem szokták... A baba koponyacsontjainak a helyzete, konfigurációja is befolyásolhatja azt, hogy meg tud-e születni természetes módon a baba. Külföldön erre figyelnek saját tapasztalatom szerint, Magyarországon inkább császároznak.
2011. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!