Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hogyan lehet úgy...

Szülés után hogyan lehet úgy lefogyni, hogy azzal ne veszélyeztessem sem a tej mennyiségét, sem a testem, sem a babát?

Figyelt kérdés
2008. febr. 27. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülés után egy hétig szinte nem is volt étvágyam, öt nap alatt öt kiló ment le majdhogynem magától. Utána "fogyókúráztam", legalább is én annak hívtam, igazából csak normálisan, egészségesen ettem. Kenyeret csak reggelire és mértékkel, a húshoz nem tésztát ettem, hanem salátát vagy párolt zöldséget, vacsorára túrót, joghurtot, gyümölcsöt, szóval könnyebb dolgokat.Ja, meg ebédre sokszor csak leves ettem, jó husisat, telepakolva minden finomsággal, szóval nem éheztem, csak figyeltem arra, hogy mit eszem. Most négy hónapos a babám és olyan vagyok, mint terhesség előtt, leszámítva, hogy csíkos vagyok egy picit, de az már a terhesség előtt kialakult.
2008. febr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A tej mennyiségét nem befolyásolta az, hogy "figyeltél" a táplálkozásodra? Egyébként köszönöm a választ, kicsit megnyugodtam :)
2008. febr. 27. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

azt szokták mondani, hogy nem szabad terhesség és szoptatás altt fogyókúrázni. De ez alatt igazából azt értik, hogy nem szabad éheztetned a szervezeted. Csatalakozom az előttem szólóhoz, ha egészségesen táplálkozol:sok zöldség, gyümölcs, hús, teljesörlésű gabonák, no fehér kenyér, no fehér liszt, no cukor. akkor szépen minden alakul vissza ahogy annak kell.. sokat sétálj, oskat igyál és lesz tej bőven! ha ilyeneket eszel, akkormeg elég jó minőséű is lesz :) csak en egyél puffasztó dolgokat, mert azokat (és mindent amit megeszel) megkapja a baba is.

szóval K-betűsök, éa hüvelyesek kilőve, minden más jöhet.

2008. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!