Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után 5 héttel szex?

Császár után 5 héttel szex?

Figyelt kérdés
van még egy kicsi sárgás folyásom és még a 6 hét sem telt le lehet így ovszerrel szerelmeskedni?a párommal már nagyon kívánjuk egymást.megőrülök már attól is ha rámnéz :)
2011. júl. 10. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

nem tudom ez mennyire segít neked de én simán szültem és szülés után 4 hét + pár nappal szexeltünk a férjemmel.

és ugye a sima szülés ilyen tekintetben más mint a császár.


hátha írnak utánam olyanok akik császárral szültek.

de én a helyedben nem hiszem hogy várnék!persze csak óvatosan de szexelnék egy oltári jót.


kívánom neked is a legjobbakat!

2011. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Császárral szültem és 4 hétig bírtuk. Természetesen akkor már nem véreztem. Nem fájt a seb sem, minden oké volt. :-)
2011. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Hajrá! Az első császárom után 4 hétig bírtuk, persze már én sem véreztem. Most a második császárom 3 hete volt, még várunk egy kicsit. :)
2011. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Az első császárom után majd megőrültünk, de nem mertünk kockáztatni, kivártuk a 6 hetet. A másodiknál 4 hét után feladtuk. :))
2011. júl. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Hát mi a császár után csak 2 hétig bírtuk. Ekkor már nem véretem. De mi előtte nem nagyon szexeltünk, mert páromat zavarta a baba, hogy hátha lesz valami baja... :)

Szép estét Nektek! (ha még nem vagytok túl rajta)

2011. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát túl vagyunk rajt!! :)fantasztikus élmény volt újra érezni ennyire közelről a páromat,de éjjeltől görcsöl a jobb petefészkem pedig nagyon gyengédek voltunk.a dokim az mondta ha holnapig nem múlik menjek be és megnézi :( vérzésem és folyásom sincs már
2011. júl. 11. 17:43
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Na, csajok jól le lettünk ám pontozva!

De kinek mi köze hozzá, hogy a másik meddig vár a szexel szülés után? Hogy milyen emberek vannak...

2011. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

lepontozva???????

én nem!ez mindenkinek saját dolga hogy megfogadja e a tanácsokat vagy nem.mára elmúlt a hasfájás,nem kellett dokihoz mennem,de így is azt mondom hogy fantasztikus volt!!!köszi a véleményeket :)

2011. júl. 12. 11:31
 9/9 anonim ***** válasza:
92%

Jaj, félre ne érts kedves kérdező, gondolom hogy nem te pontoztál le, hanem az erre látogatók!

Akkor lehet tovább "gyakorolni" apával, ha ilyen jó volt... :)

2011. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!