Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után fáj a szex, és...

Császár után fáj a szex, és kis idő után ki is száradok, mit jelent ez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
ugyanez volt, nagyon szűknek éreztem magam, a doki vazelin javasolt és azt, hogy próbálkozzunk, mert ezt az idő nem oldja meg, "be kell járatni".
2009. nov. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy ez is a hormonális változás velejárója. Pont így voltam. Síkosítot kezdtünk használni és nem volt gond. Észreveétlenül összesezdtem valamilyen bakteriális fertőzést is, pedig mindig vigyázok magamra. Attól a fertőzéstől még rosszabb volt, de egy jó gyógyszertől helyrejöttem. Ha nem használ a síkosító, menj el nőgyógyászhoz.
2009. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam hogy újra rá kell találni,ráhangolódni a másikra.Mondjuk én illetve mi már nagyon ki voltunk éhezve mert terhesség utolsó 4-5 hónapjában +hat hét nem voltunk együtt úgyhogy én már nagyon kívántam,de sikosító biztosan segít,meg az hogy tudjatok zavartalanul együtt lenni,szóval egyenlőre csak akkor álljatok neki ha biztosan tudjátok hogy legalább 1 óra nyugodt lesz mert mi is azt csináltuk hogy ha tudtuk a babó nem ébred bizonyos ideig csak akkor csináltuk.7 és fél hós kislány anyukája
2009. nov. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Cikatridina hüvelykúpot! Kérd a gyógyszertárban, recept nélkül kapható.
2009. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hormonális változás, ha szoptatsz akkor főleg száraz a hüvely. Sikosító a megoldás.
2009. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!