Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnapra vagyok kiírva. De...

Holnapra vagyok kiírva. De semmi előjel hogy jönni akarna. Szült úgy valaki kiírt napon, hogy semmit nem érzett még előtte nap? Nagyon türelmetlen vagyok, úgy érzem soha nem fog kibújni és még mintha heteim lennének hátra.

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerősömet behívták a kiírt napra vizsgálatra,a doki megvizsgálta és másnap megszült...
2010. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia,

én így voltam pont :) semmi előjele nem volt,de másnap a kiírt napon,mikor mentünk reggel a ctg-re,a doki is megnézett és már több mint 2ujjnyira kitágultam :) még aznap délután meg is született a lányom :)

Nagyon drukkolok Neked h minden rendben menjen :)

2010. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem szombaton éjjel volt pár jósló, délelőtt nst nem mutatott fájást, a vizsgálat szerint 3000-es méhszáj. Küldtek haza. Délután kezdődtek a fájások, estére megszületett a fiam. Az éjszakai jóslók meg inkább furák voltak, mint fájtak, és egészen addig az égvilágon semmi tünetem nem volt. Ja, és 4 nappal a kiírt után történt mindez:)

ҝ

2010. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt a kérdést majdnem én is írhattam volna: mára vagyok kiírva de semmi előjel, nullás fájások, a hasam fenn, semmi jósló, a nyákdugó sem távozott. Azt mondják ez egyik pillanatról a másikra változhat, úgyhogy reménykedjünk!!! Sajnos nekem egy hét múlva indítják infúzióval ha addig nem lesz semmi. Szorítok neked hogy meginduljon pár napon belül, addig türelem, kibírjuk! (Meg közeleg a hidegfront is :)
2010. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok,köszi szépen!

Remélem hamarosan beindul:)

2010. márc. 3. 13:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Bementem rutinvizsgálatra a kiírt napon és bent is fogtak, úgy megvizsgált a doki hogy beindult a szülés. Ja és az Auchanból mentünk, semmi jele nem volt.

2010. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!