Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Csak nekem tűnik úgy, hogy sok a kiírt időponton túllépéssel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Akik túl vannak a 40.héten és még mindig egyben? Dokim holnaptól szabadságra megy és lepasszolt a helyettesének. 41 hetes vagyok,szülésnek semmi jele:S Kik járnak hasonló cipőben? Írjatok!
2011. júl. 13. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt választott orvosom, és a 42-ik héten szültem.

Minden nap mentem vizsgálatra, de minden rendben volt, így 10 nap után küldtek be, ahol rögtön ahogy beértem reggel megindult a szülés csak úgy.

2011. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Most ezekből a kérdésekből van sok,máskor a bilis kérdésekből... Nekem is egy kérdésből jut eszembe egy másik téma-kérdés... és szerintem többen vagyunk így!


Engem anno bezavart a doki,mert nyíltam már szépen,és "nehogy otthon jöjjön Magára a szülés!! Hát maga bármikor szülhet!!" 41+0 hetesen meg is született.

Most félek a túlhordástól,mert a legközelebbi kórház is 30 km-jó indulattal. A csajokkal egész nap egyedül vagyok,azt sem tudom,ki vigyáz majd rájuk...


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!!!


Üdv:3.babáját váró,31 heteske

2011. júl. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert akinek előbb jön, az már a babájával foglalkozik, keveseknek van ideje írogatni ide. Én is úgy vagyok vele, valamiféle kapaszkodót keresek, mart már sehogy sem jó, és jól esik a tudat, hogy valaki már rég megszült, aki ugyan olyan tüneteket produkált mint én.

Eddig mindig jóval a kiírt időpont előtt szültem váratlanul, most 4 hete azt mondták, bármikor, nagy szenvedés ez így. És nagyon rosszul is vagyok, semmit nem tudok csinálni. Gondolom a többi "írogató" is így van vele. Sokszor vigasztalódom, de sok a rémtörténet is, ami nem igazán jó. A dokid meg jófej, bár nekem már mindegy lenne, csak túl legyek rajta gond nélkül. Neked kitartás, könnyű gyors szülést, szép babácskát!

2011. júl. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Valóban sok az ilyen kérdés, de szerintem nincs ezzel baj. Magam is túl vagyok már a kiírt időponton és minden információt elolvasok, hátha a magam tüneteire ismerek a máséból. És arra is jó, hogy legalább az ember érzi, hogy nincs egyedül a nyüglődésével.
2011. júl. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!