Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Július 10-re voltam kiírva....

Július 10-re voltam kiírva. Meddig várnak még, hogy megindítsák a szülést? Már nagyon szeretnék túlesni rajta. Kinél mi jött be a szülés indítására?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 2010.júli 6-ra voltam kiírva és júli 8-án megindította a dokim a szülést, mert már amúgy is 2ujjnyira voltam tágulva. Burokrepesztéstől számítva 4,5óra alatt meg is lett a lányom. Szerintem 1hetet várnak max. Szóval a napokban szülni fogsz, jaj de izgi! :) Sok sikert és könnyű szülést!
2011. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sajna semmi házi praktika nem segített, 9 napot hordtam túl a fiam mikor rossz lett a szívhang és zselével elindították. Majd kiderült, hogy nem tudott beilleszkedni a feje és császár lett a vége.

Általában 1 hétig szoktak várni.


Drukk, hogy minél hamarabb magától elinduljon!

2011. júl. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

semmi!!! 2010.márc.10 re voltam kiírva!

16.án már kórházba voltam oxitocin terheléses teszt -azt mondták valószínű hogy megindul attól- semmi!

Méhszáj vizsgálat -beton keményre zárt voltam- semmi pedig 2 doki is nekem esett a sajátomon kívül!

Előtte itthon: lépcsőzés, liftezés, szex mindig mindenhol! eperlevél -vagy milyen- tea, sok fahéj sok gyömbér, hashajtó stb... semmi!!!!


Kórházban egy ballonnal 2 ujjnyira kitágították a méhszájam, 19-én reggel 7kor kezdtek neki a műveletnek ! Az összes vizites doki ott volt és 2 újszülöttes, mert hogy óriásbébire fel kell készülni -szerencsére komolyan vették mert tudták, hogy sok baja lehet egy ekkora bébinek és ilyen mértékű túlhordásnak-!


ja mert előtte való nap 18-án, lemérték még egyszer uh-n a fiamat és mondták, hogy kb.4660 gramm és tapogatás alapján 60 centi körüli...

úgy voltam éjjel hogy másnap reggel (19-én) elkapom a dokim és könyörgöm egy császárért térden állva de egy ekkora gyereket elsőre hagy ne kelljen egy ilyen picike lukon kituszkolni :S (tökre besz@rtam hogy: úúúú erre én még mégsem készültem fel és hogy fog fájni stb...)


Aztán meggyőztem magam, hogy párommal végig csináljuk jó lesz!

10 óra alatt lezavarom (ennyit adtam magamnak), és utána 3 nap múlva huzi haza!

Reggel lezuhanyzok majdnem, hogy fütyülve indulok a szülőszobára, úgy megnyugodtam!

Írom páromnak az sms-t gyere be mert ma délután már hárman vagyunk!

Fél óra se kellett, a nyelve lógott mire beért én meg vigyorogtam, hogy ennyire azért mégse kellett volna sietni! De ha már itt vagy milyen kaját hoztál???


délután kettőkor burok repesztés ott már bepánikoltam megint, hogy ezen lehet mégse fogok azért olyan jókat röhögni egy majdnem 5 kilós babával!

5 körül oxitocint kötöttek mert nem voltak fájásaim!

este 10 kor már a csodámra jártak hogy nekem semmi sem hat!

11re annyi gyógysza.rt kaptam hogy fájásaim voltak de nem fent mell alatt fáj hanem lent és kegyetlenek! Párom lihegett mellettem, hogy így vedd a levegőt! sóhajtozott nagyokat!

Aztán az egyik fájásnál egy kis hang is kicsúszott a torkomon amire megszólalt hogy ez nem is fájhat ennyire! Lezavartam egy taslit! rájött hogy rosszat mondott...


éjfélkor már a műtőben is voltam egy regiment orvossal a saját dokim műtött a többi meg csodálkozott (vagy nem tudom) Párom rosszul lett kint ápolgatták szegéynt! (mikor voltunk kórházi bemutatón a császáros fotókon összesen 5en voltak bent a kép alapján!


Nekünk anesztes orvos 1, aszisztens 1, 2 szülésznő, 1 beteg hordó srác, 3 orvos a lábam két oldalán az én dokim közötte és még a fejem körül is álltak, újszülöttes ápolók 2, és egy neonatológus! Már csak a kávé hiányzott a kezükből...


20.án 0 óra 18 kor született meg a fiam! az én 10 órás laza elképzelésem sehol nem volt! 10 nap túlhordással végül és 58 centivel 4310 grammal!

2011. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én július 6-ra voltam kiírva! Átlagosan 10 napot várnak vele abban a kórházban ahova járok ha minden eredmény megfelelő. Kétszer voltam eddig flowmetrián és amnioszkópián és sokszor ctg-n. Holnap péntek,de csak hétfőn várható az indítás. Rendesen kirojtozódtak már az idegeim az egész miatt!
2011. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Április 23-ra voltam kiírva. Nem csináltak semmit, spontán indult, május 2-án szültem.
2011. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Március 10-re voltam kiírva, semmi nem indította be előtte. Befektettek a kiírás napján, majd mindenféle vizsgálatnak, tesztnek vetettek alá. 40+4 voltam, amikor szültem.


A másikkal november 29-re voltam kiírva, befektettek aznap. De semmi vizsgálat nem hatott a babámra. 42+0 voltam, amikor direktbe indították tablettával.

2011. júl. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
EGYBEN VAGYTOK MÉG?
2011. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, másnapra megszületett a kislányom és ma jöhettünk haza a kórházból, szerencsére nagyon könnyű szülésem volt és minden rendben ment.
2011. júl. 20. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!