Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bizonyos ido elteltevel meg...

Bizonyos ido elteltevel meg mindig erzekeny a gatmetszes helye?

Figyelt kérdés
Azert mar majdnem 18 honap is elmult, nagyot vagtak anno. Jon a hideg es luktet, sajog, nagyon faj a vagas menten, aztan elmulik. Jon a meleg, ugyanez. Fronterzekeny gatmetszes-hely?! Mas is van igy ezzel?? Nem furcsa ez?
2011. máj. 17. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális, valamit nem jól csináltak ott, én elmennék orvoshoz
2011. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szegény. :( Nekem semmi ilyen tapasztalatom nem volt, igaz még csak 3 hónapja. Mondjuk nekem utána sem fájt.

Szerintem ha mész valamikor a nőgyógyászhoz, említsd meg neki.

Nekem volt császárom is másfél éve, a hegemmel sem volt semmi ilyen gond, míg másnak frontoknál érzékeny/fáj.

2011. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 hónapja szültem és nekem is nagy vágásom van(volt), repedtem is a hüvely felé és időnként nekem is szokott fájni, ha időjárás változás van. szerintem nem gond, csak akkor ha látsz valami elváltozást is rajta.
2011. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokáig fáj majd egy évig, illetve inkább sajgott időnként! 20 hónapja szültem most vagyok ismét babár (17 hetes) és néha érzem...
2011. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik gyermekem születése után, négy évvel is éreztem időnként a gátmetszést. Most csak azért, mert a mostani még friss, hat hetes. Bizony az időjárás változást ott is érezni. Mondhatnám akár, hogy -eső lesz, érzem a lábam között.
2011. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 alaszka ***** válasza:
100%
Sajnos, ha nagyot vágtak, akkor lehet. Nekem is így volt, egy évig biztosan fájt, és néha lüktetett. A szülés utáni hetekben pedig rémálomszerű fájdalmam volt.
2011. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy irtatok, az egesz szulesben ez volt a legfajdalmasabb, pedig...azert jo tudni, hogy masnak is van az a lukteto fajas.
2011. máj. 17. 17:10
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első szülésnél nekem is nagyobb vágásom volt és bizony időjárás változásnál igen zsibogott/fájt.Majd egy évig, de már elmúlt.Neked is elmúlik majd.
2011. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

szia

én már 14 hónapja szültem és még mindíg fáj

olyan vékony ott a bőr főleg szex közben..

de hát ez van....

2011. máj. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egy évig alig ment a szex, olyan volt, mint egy kötelező program... Próbálkozni kell, csak akkor jön helyre, azt mondták... Nem tudtam eldönteni, hogy melyikünk szakad szét. Aztán teljesen rendbejött minden ilyen téren.

Más részről viszont tovább kínlódtam, mert a záróizom nem működött rendesen (bár nem vágtak teljesen odáig), így pecsételően mindig bekakáltam. Ettől jött a szorongás, hogy akkor kit is kell pelenkázni, székrekedés. Még rosszabb.

De ez is elmúlt. Egy, másfél év kell! És lazíts!

2011. máj. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!