Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szült a Szent Imrében? Ha...

Ki szült a Szent Imrében? Ha nem ott szültetek, de tudtok róla infókat az is jó!

Figyelt kérdés
Úgy tudom most az a legjobb kórház az alternatív lehetőségek szempontjából(otthonosan berendezett szülőszoba, kádba szülés, stb)Ezekért a lehetőségekért külön kell fizetni, vagy ha valaki ott szül, akkor választhatja?Ja és ha valaki nem a kórházhoz tartozó kerületekben lakik attól még szülhet ott?
2009. ápr. 1. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ott fogok szülni, a környezetemben viszont már több barátnőm ismerősöm már megszült, szintén a Szt.Imrében.

Ráadásul én régen ápolónőnek tanultam és dolgoztam ezen az osztályon is!

Szóval nekem nagyon jók eddig a tapasztalataim.Valóban teljesen alternatív kórház, szinte az összes szülésznő akivel eddig találkoztam nagyon jó szakmailag és eléggé holisztikusan állnak a dolgokhoz.

Keddenként mindig tartanak különöző felkészítő előadásokat, amire el lehet menni, teljesen ingyenesen.

Ha nem ide tartozol akkor is szülhetsz itt.

Voltam már a szülőszobákon is, nagyon barátságos mintha nem is kórházban lenne az ember.

4 egyágyas szülőszoba van és egy alternatív, de a szülőszobákban is van mindenre lehetőség és szépek is, kivéve a kádat, de zuhany ott is van.

Én amiatt sem aggódom, hogy mi van ha nem ér be a dokim, mert mindenki nagyon profi.Tény ha valaki programozott császárt akar(nyílván magától)vagy EDA-t akkor azt nem nézik jó szemmel.

Nézz utána de azt hiszem minden hónapban a második csütörtökön van kismama-klub ahol lehet találkozni a szülésznőkkel, érdemes elmenni.

31+3 kismama

2009. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm a választ!Sokat segítettél!!Már azt hittem senki sem fog írni:)
2009. ápr. 2. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!