Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek már a Szent Imrében...

Szültetek már a Szent Imrében fogadott orvos nélkül?

Figyelt kérdés
Szülésznőm az lesz, de sokan óva intenek, hogy fogadott orvos nélkül szüljek, mert az ügyeletesek csak lepasszolnak, nem csinálnak burokrepesztést, stb. Van tapasztalata valakinek?
2011. júl. 23. 09:56
 1/7 anonim válasza:

Én febr-ban szültem fogadott szülésznővel, fogadott orvossal és fogadott csecsemőssel. Nálunk császár lett a vége (terminus túllépés, magzatvízbe bekakilás), úh nagy szükség volt az orvosomra! Én eleve úgy voltam vele, hogy természetes szülésnél a szülésznő az, aki a munka oroszlánrészét elvégzi, viszont ha komplikációk lépnek fel, akkor ő sokat nem tud csinálni, oda már doki kell! A term. túllépés miatt majd' 1 hétig bent feküdtem, mielőtt indítottak, úh találkoztam egy-két dokival, volt szimpatikus és volt, aki kevésbé. Lutri, hogy melyiket fogod ki éppen. Ismerősöm is épp akkor szült ott, senki nem volt neki fogadott és hát nem is volt jó élmény a szülés számára olyannyira, hogy akkor azt mondta, nagyon elgondolkodnak, hogy még egy babát bevállaljanak-e! Én amondó vagyok, ha az anyagiak engedik, fogadj te is dokit, jobb lesz a biztonságérzeted is, nehogy utólag bánd meg, hogy ezen spóroltál! Kérdezd meg esetleg a szülésznődet, kivel dolgozik szívesen.


Könnyű szülést neked! :)

2011. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én fogadott orvos és fogadott szülésznő nélkül szültem a Szent Imrében egy hónapja, mert a babám később született, mint ahogy a dokim szabija kezdődött.

Nekem szerencsém volt, mert egy tündéri szülészorvosnőt és szülésznőt fogtam ki, de ügyeletben szülni lutri, még itt is vannak olyan orvosok, akikhez nagyon nem szerencsés kerülni, mert meghaladja a képességüket minden, ami egy átlagos szülésen túl van.

2011. júl. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is fogadott orvossal, szülésznővel és csecsemős nővérrel vártam a szülésemet a Szent Imrében. Ennek ellenére mi előbb értünk be a kórházba, mint Ők. Mi nagyon közel lakunk. Mikor beértünk felsoroltam a kis csapatot, akiket vártam. Ennek ellenére megvizsgál egy orvos, akinél bunkóbbat az életemben nem láttam. A vizsgálat végén elküldtem melegebb éghajlatra és kimentem a folyosóra várni az orvosomat. Szóval a Szent Imrébe se mennék szülni fogadott doki nélkül.
2011. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia 8 napja szultem a szent imreben fogadott doki es szuleszno nelkul!eloszor a dokim akihez terhes gondozasra jartam o vizsgalt stb utana meg egy masiknal szultem aki nagyon bunko volt!!!!!!a szuleszno viszont nagyon aranyos volt!!de nem kell agodni egyepkent mindenki nagyon aranyos !! a fonover is!!
2011. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,miért volt bunkó a doki? Mit csinált?
2011. szept. 2. 18:08
 6/7 anonim ***** válasza:
bocs, hogy belekérdezek. megírnátok a neveket a + és a - tapasztalatokkal együtt?
2011. nov. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta megszületett a kislányom, kereken 40 perc alatt, Csabafi doktor volt az ügyeletes és tök normális volt!!!!!
2012. febr. 20. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!