Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akkor is adjak a fogadott...

Akkor is adjak a fogadott dokimnak pénzt, ha pont arra a napra tervezi a császárt amikor ügyeletes? Vagy akkor ne adjak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan ebben a helyzetben vagyok én is. Én tegnap voltam nála megbeszélésen és feltettem neki a kérdést hogy milyen anyagi vonzata van hogy ezt így megteszi nekem...Rámnézettt...felhúzta a szemöldökét és azt mondta miért lenne ennek önre nézve költsége...természetesen nem fogad el érte pénzt. mivel maximálisan elégedett vagyok vele,így tuti hogy kap vmit,de sztem nem pénzt..én arra gondolok mindíg hogy ha bajom volt és fogadott (munkaidőn kívül) akkor a családja "látta kárát" tehát vmi olyat kap hogy a felesége és e gyerekei is megkaphassák belőle a részüket,hiszen a velük töltendő idejét szánta rám és még csak "tarifája "sincs:D Szóvalabban az esetben nem feltétlen a pénz a jó dolog,de magamrol tudom hogy az mindíg jól jön...33 hetes pocis:D
2009. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

A kérdésedből én azt szűröm le, hogy programozott császárról beszélsz. Persze, hogy akkora időzíti, amikor ügyeletes, másképp nem nagyon lehet megvalósítani. Vagy hogy gondoltad: jöjjön be anyuka X.-én 13 óra után, én ugyan nem leszek bent, de akkor hívasson be az ebéd mellől?? Ő sem a családja ellensége. Szerintem jár neki a pénz.

Ha nem programozott császár, akkor bocs, félreértelmeztem.

2009. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha fogadnék dokit, akkor is adnék neki pénzt, ha épp ügyeletes amikor császározik!

Ha bele gondolsz, akkor is megindulhat a szülése valakinek, ha a fogadott dokija épp ügyeletes! És akkor is megfogdta, tehát elméletileg jár neki a pénz, vagy az ajándékcsomi, vagy ki mit ad!

Én csak szülésznőt fogadok, de akkor is megkapja a pénzt, ha épp ügyeletes lesz!

2009. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem miért lett lepontozva a második válaszoló, holott neki van igaza. Én is fogadtam orvost, nekem indított szülésem volt, amit úgy időzített, hogy aznap legyen ügyeletes. Túlhordtam, és elvolt meszesedve a méhlepény,ezért kellett indítani. Igaz, hogy 3-kor lejárt a műszakja, de ott maradt természetesen velem végig. Én úgy gondolom, hogyha elvárom, hogy ő vezesse le, akkor fizetek is érte.
2009. ápr. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!