Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárral fogok szülni....

Császárral fogok szülni. Pénzen kívül mi mást szokás adni az orvosnak, a többi személyzetnek?

Figyelt kérdés
Nem fogadtuk fel az orvosomat, nem jártunk magánrendelésre.De nem is jártam volna!Nem értem miért kell még külön pénzelni az orvosokat, ez a szakmájuk, ezért tanultak!Én eddig egy fillért nem adtam, mégis teljesen ellátott!A szülések után az oep-től úgy is megkapják a fizetésüket!
2009. ápr. 2. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pénzt meg egy pezsgőt adtam de neke fogadott volt, a szülinőm is annak is pénzt meg egy bonbont...ez sztem kórháza válogatja kit hogy látnak el rendelésen(nem magánon)itt nálunk siralmas a helyzet, tele van kisebbséggel akik teleköpködik a folyósót stb...szóval én meg csakis magánhoz mentem nem bántam meg lényeg h a kicsimre figyeltek maximálisan...ezért tettm.
2009. ápr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem "kell" egyáltalán semmit se adni, ha nem akarsz. A fogadott orvosnak kell, mert az más helyzet, de ha annál szülsz éppen, aki bent lesz, akkor te döntöd el, adsz-e vagy csak egy "köszönömöt" kap. Én senkinek sem adtam semmit a személyzetből, csak annak a csecsemősnek, aki a kislányom fülébe betette a fülbevalót. Ő kapott egy doboz bonbont. Igaz, én simán szültem, de szerintem, ha császároznak, akkor se "kell". Ugyanúgy látnak el akkor is, ha nem adsz pénzt, különben is általában utólag fizet az is, aki fizet..
2009. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha úgy érzed megérdemli akkor adjál neki egy kisebb ajándékkosarat.

A szülésznőnek meg akkor ha rendes veled!

De csak ha akarsz!

Első válaszoló hol laksz?Miskolcon is sok a kissebbség

2009. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!