Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek mostanában a tatabán...

Szültetek mostanában a tatabányai kórházban fogadott orvos nélkül, ügyeletesnél?

Figyelt kérdés
Milyen volt, mik a tapasztalatok? Tényleg kevésbé foglalkoznak így az emberrel?
2010. ápr. 19. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát én eleve nem vagyok oda a tbányai kórházért. Én mondjuk nem ott szülten, de egy ismerősöm igen, most 8 hósak ők kb.

És azt mondta, h nem volt jó. Nem igazán voltak kedvesek, nem is figyelték, h ő mit akar...

2010. ápr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát én is ettől tartok a terhesgondozásból kiindúlva. Sajnos nekem az ismerőseim közül mindenki fogadott orvossal szült, és azt mondták úgy jó volt.

Én elvből nem akartam fogadott orvost, de úgy voltam vele, hogy bejárok oda terhesgondozásra és meglátjuk. Hát pozitív élményem nem volt a 29 hét alatt, viszont ilyen embereknek nem is akarok fizetni. Plusz pénz nélkül miért nem tudják rendesen végezni a munkájukat?

2010. ápr. 19. 11:43
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Hát szívem, nem tudom.

Pedig azért kéne, hogy legyenek hogy segítsenek az embernek az orvosok. A kedvesség és megértés pedig nagyon sokat segít azoknap az embereknek, akik amúgy is lehet félnek kicsit vagy nem magabiztosak.


Persze tisztelet a kivételnek, van olyan orvos valóban, aki bármilyen körülmények között is emberi.

Csak elenyészően kevés.

2010. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj át inkább Szőnybe szülni!Komolyan!A tatabányai egy borzalom!
2010. ápr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, viszont ez van a legközelebb. Nincs autó a családban, így egy szőnyi "kiruccanás" elég macerás.
2010. ápr. 20. 10:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Az vagyok aki Szőnyt ajánlotta.Annyira azért nincs messze:)

Ha már mindenképp Tatabánya és nincs fogadott orvosod,akkor imádkozz,hogy legalább egy valamelyest emberséges doki legyen éppen akkor ügyeletben mondjuk Málik,Hetényi.

Én is helyileg ide tartozom de én mindkét gyermekemet pesten szültem,és most a harmadikat is ott fogom,semmiképp nem Tatabányán!Nekem megoldott,hogy szülés elött egy héttel befeküdhessek.

Te ezt nem tudnád megbeszélni Szőnyben?

Tatabányán nemcsak a szülészek bunkók és flegmák de a csecsemősök is és a szülésznők sem segítőkészek.Pl utálják azt a kismamát aki vajúdás alatt kiabál,vagy esetleg nem úgy bírja a fájdalmat ahogy az nekik tetszene.

Nem egy ismerősöm ott szült és én is voltam terhesen a szülészeten mert véreztem,úgyhogy láttam és hallottam dolgokat,persze csak negatív irányban.

2010. ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!