Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az normális, hogy nagyobb...

Az normális, hogy nagyobb méretű tampont kell használnom, mint a szülés előtt?

Figyelt kérdés

4,5 hónapja szültem és most jött meg először a menstruációm. Nagyon sok van, és azelőtt normál ob tampont használtam, de most lépten nyomon kifolyik mellette, szóval valószínűleg jóval tágabb vagyok, mint szülés előtt, vagy csak a sok mennyiség miatt hamarabb telik meg. Pedig sokaktól azt hallom, hogy szülés után majdhogynem szűkebbek lettek... Most akkor hogy is van ez? Vagy még alakulunk odalent?

Köszi a válaszokat!


2011. júl. 25. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy nő teste 2 év alatt áll vissza a szülés után a "normál" állapotra.

Teljesen normális, gondolj bele, egy baba kifért, kitágulhattál simán ennyire.

2011. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonló kérdést már én is ki akartam írni. Mindig azt hiszem, hogy tele van a tampon, mert kifolyik mellette. Aztán megnézem, és jóformán nincs is benne semmi, csak nem illeszkedik rendesen. :( Remélem, hogy ez változni fog. Augusztusban megyek rákszűrésre, majd rákérdezek a dokimnál, mert ez így nem állapot.
2011. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mini tampont használtam terhesség előtt,szülés óta pedig extrát...3 és fél éves a lurkóm,a vérzésem nem akar kevesebb lenni.
2011. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!