Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most mondta egy ismerösöm,...

Most mondta egy ismerösöm, hogy a növére nem kapott beöntést szüléskor. Igaz lehet? Én ugy tudom minden esetbe kell adjanak.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 19:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Sok helyen tényleg nem adnak, ha volt a kismamának széklete. Ettől függetlenül én mindenféleképpen kérni fogom. Nem olyan vészes, és mindenkinek jobb szerintem.
2009. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Van hogy nincs rá idő,vagy éppen bármi közbejön... Nem kötelező,de tényleg "praktikusabb" ha adnak...
2009. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

szia!


Vagy akkor sem kap, ha már közeleg a bébi kifelé.

Van ahol gyógyszert adnak.

Szerintem sem olyan vészes, paráztam tőle, hogy égő meg kellemetlen, de az égőbb szerintem ha oda csinálunk. :)

nem?

2009. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én is azért kérdeztem,mert én nem akarok ahogy mondtad odacsinálni... =)
2009. ápr. 5. 19:31
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kaptam, mondjuk nálam nem maradt rá idő valószinűleg.
2009. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A 2. szülésemnél nálam sem volt idő beöntésre, kitolásnál ki is jött... Ez van!
2009. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálam dettó: másodiknál nem kaptam, és jött is valamicske. Hát, jobb volt kapni. Egyébként van kórház, ahol nem kötelező, bár ez szülésznő-függő is.
2009. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy senki nem fog azzal törődni, ha odamegy. Egy pillanat alatt eltakarítják és kész.
2009. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
kórház válogatja.én az istvánban szültem ahol nincs beöntés,borotválás.alig vártam hogy kibújjon a baby,abban a helyzetben cseppet sem érdekelt hogy odacsinálok vagy sem.
2009. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nekem első babám volt, de 3 óra otthon vajúdás után annyit ment a hasam, és annyit hánytam hogy lényegében semmi se maradt bennem sehol:(

Idő se volt beöntésre, a borotválást meg otthon megcsináltam előző nap.

Szóval elképzelhető h vkinek elmarad.

2009. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!