Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor hányat nyomtatok...

Szüléskor hányat nyomtatok mire kibujt a babátok?

Figyelt kérdés
Vagy ez hogy müködik? egy fájásnál egyet nyomsz, vagy hogy? Meddig tart egy tolofájás?

2011. nov. 7. 13:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Egy fájásnál egyet nyomsz, hisz nem is tudnál többet, de annak olyan erősnek kell lennie, hogy magad sem tudod hogy tudsz ilyet produkálni :) Egy tolófájás rövid ideig jön, de sűrűn. Van akinek 3-4 nyomásra kint a baba, van akinek meg 5-6. Ez változó.
2011. nov. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi, és egy nyomás miben mérhető? Cm-ben, vagy egy nyomásra mennyit halad a baba?
2011. nov. 7. 13:08
 3/18 anonim ***** válasza:
Huhhh, még csak 4 hónapja szűltem de ezt most nem tudnám megmondani pontosan, olyan 4-5 tolófájás lehetett, azt tudom, hogy gyorsan ment ( mármint a kitolási szak, előtte 12 órát vajúdtam) mikor mondta a szülésznő, hogy ha ügyes vagyok a következőnél meglehet, na én ott mindent beleadtam, és meg is lett az én kis hercegnőm :)
2011. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Első babánál vagy 6-7 nyomás kellet. Igazából úgy tudnám mondani hogy jön egy nagyon erős szinte hullámszerű tolófájás és az idő alatt mondják hogy mennyit nyomj, nekem egy fájásba 2 nyomás fért bele, (közte a tanult levegőcserével) és volt egy két fájás amit át kellett sóhajtani mert nem nyomhattam mivel a feje valahogy nem jól illeszkedett akkor még a kisfiamnak.

A második babámnál ez a kitolási rész mindössze 2 nyomás volt:) Érdekes pedig mert a második babám egy kilóval nagyobb volt mint az első.

2011. nov. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
3 tolóm volt és kint volt a lányom ,de nem volt nagy baba az is igaz csak 2350g.
2011. nov. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem is a 3.ra volt kint, első gyerek, 3330 gr-mal. A meddig tart kérdésre nem tudok válaszolni, nekem rettentően összefolyt minden a szülőszobában. De összességében 1,5 óra alatt szültem. Vajúdással együtt 4,5 óra volt.
2011. nov. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egy tolófájás alatt 2szer tudtam nyomni, de így is sokáig tartott. 3/4 óra volt a kitolási szakasz és a feje 9 nyomás alatt bújt ki.
2011. nov. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mindkét babánál 3 tolófájásra kint volt. 1 tolófájás, két nyomás volt.

3600gr és 4250gr. 2-nál varrtak utána egy órát kívül-belül.

2011. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az elsőnél egy tólófájás alatt kétszer nyomtam és az ötödik tolófájásra jött ki. A másodiknál egy tólófájás alatt egyszer nyomtam és a másodikra kint volt (vagy a harmadikra - arra pontosan nem emlékszem:))
2011. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szia!3at. Elsőre a feje eleje,utána a teste majd a lába. Igaz kicsike a lelkem. Mondjuk 1órát voltam csa a szülőszobán:) Ja és nem kellett elsőnél se varrni:))
2011. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!