Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki, hogy viselte a második...

Ki, hogy viselte a második gyerek születésével a korházi napokat, ha az elsö baba még csak 2éves?

Figyelt kérdés
nem sirtatok?a baba?kicsit aggódok, mert ha elviszi mama is párorára, már ugy hiányzik.
2011. júl. 27. 09:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10:09 es válaszolónak, megkönnyeztem végig, amit irtál, és talán ezektöl félek én is,hogy fogom én is kibirni.na meg persze a kislányom is. elszoktam neki mondani a dolgokat, hogy majd megy anya, kiveszi a néni anya hasábol kistesot, stb...és apával leszel...bár nagyon szereti az apját is, de anyás is nagyon.köszönöm a többi válaszolónak is. ezek szerint erre nem lehet lelkileg felkészülni, mert kinél, hogy viselkedik a nagyobb gyerek. jo lenne ha könnyen fogná fel a kislányom, és akkor talán nekem is könnyebb lenne.MINDENESETRE NEHÉZ, UGY GONDOLOM.
2011. júl. 27. 16:37
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 év a korkülönbség. A nagy már a szülőszoba előtt várt, amikor a 2 óra letelte után kitoltak :) Életem legboldogabb pillanata volt: nem sokkal a pici születése után a nagyot ölelni :) Még sokáig voltunk együtt a folyosón, nem volt varratom, semmi, nem fájtam különösebben :) Utána nagyon nehéz volt az a 3 nap!!!!
2011. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ma 14.52-es vagyok.


Én írtam, hogy a nagyfiam könnyedén vette a kórházasdit.

De azt figyeltem meg nála, hogy amit agyonizgultam miatta dolgokat- pl ez is, meg pl mikor a kiságyát rendes ágyra cseréltük- (egy hétig nem aludtam, hogy hogy fog átszokni) - szóval amin én kikészültem idegileg- azon ő egy pillanatig nem aggdódott. Pl az ágycsere. Reggel kikelt a kiságyból, este lefeküdt a nagyágyba, tetszett neki, egy kukk-nyekk nélkül aludt reggelig az uj nagyágyában. :-) Én meg mellette 7hónapos terhesen a fotelban- hu de iszonyat kényelmetlen volt- mert úgy igzultam, hogy leesik az ágyról. :)


szóval talán nálatok is így lesz, hogy tökjól ellesz a lánykád nélküled is pár napig- talán a szülőket viseli meg jobban az a pár nap, inkább mint őket. :)


Én most a harmadik babát várom, kiváncsi vagyok, majd a két kicsi hogy lesz el ha a harmadik születik. A nagy most 3, a kicsi 1éves, fél év mulva lesz kistesó. :)

2011. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!