Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Írnátok véleményeket a tatabán...

Írnátok véleményeket a tatabányai Hunyadi kórházban lévő Dr. Molnár Mihály osztályvezető főorvosról?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a tatabányai Hunyadi kórházban lévő Dr. Molnár Mihály osztályvezető főorvosról? Hamarosan fogok Nála szülni és igazából a látásától félek. Vajon jól lát? Jó Vele szülni?

Köszönöm véleményedet!!!


2011. júl. 28. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nagyon dicsérik, én eddig csak jót hallottam róla.

Amikor én szültem, akkor a szomszéd szülőszobában volt egy anyuka, aki már 1 napja szenvedett, császározni elég veszélyes lett volna, mert a baba már nagyon lent volt. Viszont a nyakára volt tekeredve a köldökzsinór, és az miatt nem tudott kibújni. Rövid volt a zsinór, és így bent ragadt a baba.

Aztán lehívták a Molnár főorvos urat, és kb. 20 perc alatt leszedte a baba nyakáról a zsinórt, és onnantól kezdve 2 nyomásra kint is volt.

Szerintem nagyon ügyes, tapasztalt orvos.

2011. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Szerinted mennyibe kerül egy szülés Nála?

Jó a látása?

Azt észrevettem, hogy sajnos nem mindig ismer meg.


Mikor szültél?

Mi a véleményed a kórházról?

Milyenek a szobák?

Miket kell Neked csinálnod a Babáddal?


Császározni veszélyes, ha lent van a baba?

2011. júl. 28. 18:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Én konkrétan neki köszönhetem, hogy a kisfiam nem halt meg. Annak hogy alaposan vizsgál és tényleg odafigyel az emberre, vészhelyzetben is higgadtan, gyorsan, jól dönt. Nekem a szobákkal nem volt gondom, bent voltam 3 hetet 3 különböző szobában. A babám az első éjszakát kivéve végig velem volt, így mindent nekem kellett csinálni. Természetesen vannak csecsemősök, akik eleinte segítenek megtanítani fürdetni, de kb. ennyi és nem több. 1 éve szültem ott, előtte engem is sokan ilyesztgettek. Nekem teljesen pozitív tapasztalat volt, bár a nővérkéknek még van hova fejlődniük és nem volt fogadott dokim, és mivel ügyeletben szültem épp Eszlári doktort fogtam ki. Na hát ő kb. annyira volt bent, hogy kisegítette a babámat és elvágta a köldökzsinórt. Utána egyszer sem találkoztunk. Akinek fogadott dokija volt, vagy csak egy normálisabb ügyeletest fogott ki, azokhoz minden nap bejött a dokijuk...
2011. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm.

Egy szobában hányan vannak?

Hogyan kell ezt elképzelni? Sok baba-anya egy szobában és felkeltik egymást a sírásukkal vagy ugrani kell, hogy ne keltse fel egyik a másik babát?

Miket kell bevinni, ami extra és a babának? Miket érdemes vinni?

Mi az a minden, amit Neked kellett csinálni?

Külön helyiségben kell fürdetni?

2011. júl. 28. 20:06
 5/12 anonim ***** válasza:

Én most februárban szültem Pazár doktor úr volt a fogadott orvosom.

A szobák 3 ágyasak, 3 anyuka és 3 baba van bent. Ugyanott van a fürdető rész, ahol a pelenkázó, egy sarokban. Persze ott csak csap alatt zuhanyoztatod a babát.

Első éjjelre elvitték a babámat, mert előtte éjfélkor indult a szülésem, de délre lett meg a kislányom. Így aztán este bevitték, hogy tudjak pihenni. Aztán hajnalban hozták is vissza. Én első éjjel egyedül voltam a szobában, ami nagyon jó volt, mert így nem ébresztett fel senki.

Másnap éjjel lett 2 szobatársam. Na, onnantól nem nagyon volt alvás éjjel. Az egy dolog, hogy valamelyik baba mindig sírt, azzal nem volt bajom. De az egyik szobatársam még éjjel is folyton pelenkázta a babáját...

Én bodyt vittem meg rugit a babának, de a rugit nem adtam rá, hanem a body fölé a kórházi angol pólyát adtam. Azzal könnyű bánni.

Popsikrémet, popsitörlőt, pelenkát adnak, ha jól emlékszem kb. 6-7 darabot (azért nálam volt tartalék).

Törölköző mindenképp kell a babának, mert azt nem adnak. Textilpelust is vittem, meg egy kicsi plédet. Aztán a digitális hőmérőt is behozattam, mert a kórházi hőmérő egy sz@r! Nem higanyos, hanem alkoholos, tök sokáig tart mérni vele, és alig látszik.

A minden, amit neked kell csinálni, az szó szerint a minden. :)

Neked kell pelenkázni, fürdetni, értelem szerűen etetni, altatni, te vagy vele 24 órában. Kivéve amikor elviszik bemutatni őket, vagy valami vizsgálatra.

A csecsemősök közül volt pár bunkó, jóformán semmit nem mutattak meg, nekem kellett rájönnöm. Aztán a 3. napomon a szobatársaimhoz jött egy csecsemős elmagyarázni a dolgokat, én is akkor lettem felvilágosítva.

A sima nővérek normálisak, velük nem volt bajom.

A szülésznőm is fogadott volt, aminek nagyon örülök, mert ügyeletben épp egy nem annyira kedves szülésznő volt, amikor szültem.

Egy ismerősöm Molnár dokinál szült szintén februárban, én úgy emlékszem, 100.000 Ft-ot kért.

2011. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A rooming in-es szobák egy illetve két ágyasak, a sima nem fizetős szobák azt hiszem három, vagy négy ágyasak. Elvileg nem kell vinned semmit a babának de jobban jársz ha visze be néhány bodyt, mert van hogy órákat, rosszabb esetben napokat kell várni a tiszta gyerekruhára, ha esetleg a baba lebukja.
2011. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

21:18-as vagyok. Rooming-in szobában voltam, és azok alapból 3 ágyasak. Van 2 fizetős szoba azon az oldalon, azok 1 ágyasak.

A másik oldalról nem tudok nyilatkozni, ott a császárosok vannak, illetve azok, akik nem akarnak a babával lenni.

2011. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, ha nem voltam elég pontos, a munkatársam lány két hete szült, ezeket az infókat tőle hallottam.
2011. júl. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Molnár doktor jó orvos. Tapasztalt, határozott és jó szakember. Emberileg nem mindenki szereti, mert egy kicsit nagyszájú és ami a szívén az a száján. Ezt nem minden nő tudja elviselni. Ja és a határozottságában általában megingathatatlan. Szóval nem nagyon kérdezi meg, hogy te mit szeretnél, hogyan képzeled el a szülést.

Engem császározott egy éve. Semmi bajom nem volt utána, és azóta sincs. A kislányom is egészséges. A látásával akkor nem volt gond. Nem tudom azóta változott-e.

Szerintem Tatabányán ő az egyik legjobb orvos, ha szakmai tudását nézzük.

2011. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bent vagyok a kórházban. Holnap reggel indítják és felajánlotta nekem a doki a sterilizálást, azaz elköttetést. Ezért most letört vagyok.
2011. júl. 29. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!