Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik "mostanában" szültek a...

Akik "mostanában" szültek a Bajcsyban, írnátok tapasztalatokat, véleményeket?

Figyelt kérdés

Mit érdemes még magammal vinnem a normális kórházi csomagon kívül, amire szükségem lehet majd? Babának mit vigyek?


Listámon szereplő kórházi csomag:


Betét, ásványvíz, bugyi(kb 6db), zokni, kés, villa, kanál, kiskanál, bögre, pohár, kistányér, szalvéta, telefontöltő, fogkrém, fogkefe, tusfürdő, sampon, törülköző, fésű, melltartó, melltartóbetét, papírzsebkendő, WC-papír, szatyor a szennyes ruháknak, pénz, toll, 2papucs, köntös, szőlőcukor, orvosi papírok, igazolványok


2011. febr. 9. 10:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nyáron szültem ott, nagyon jó kórház! A babának ruhát adnak, pelenkát, textilpelenkát és popsi törlőt kell csak vinni.A csecsemősök változóak, van aki nagyon kedves és segítőkész, de jellemzőbb, hogy nem foglalkoznak veled, nagyon leterheltek! Ha kérdezel segítenek, én járkáltam a nyakukra rendesen! A szüléshez adnak hálóinget, és ha kéred utána is, de akkor már szerintem jobb a sajátodban lenni, nem kötelező a hálóing, én pólóban és rövidnadrágban volt, igaz, akkor 40 fok volt! Vigyél magaddal a szülőszobára külön törülközőt, folyékony szappant, wc papírt, papírzsepit, papucsot, vizet,szőlőcukrot,betétet, bugyit ( eldobható a legjobb szülés utánra) ezt tedd külön táskába, a többi mehet másik táskába, a baba cuccai is! Amúgy ami a listádon van jó! Valami kaját is készítsetek be, mert mindegy mikor szülsz addig nem kapsz utána enni, amíg a következő reggeli-ebéd-vacsi osztás van, és a szobatársam pl. éjfélkor szült, és csak reggel 8kor kapott enni, olyankor még büfé sincs. Én müzli szeleteket vittem, az végig jól jött:)! A szülésznők nagyon rendesek, a dokik is, nekem volt fogadott dokim, de bárki akivel találkoztam, vizsgált amíg bent voltam normális, és segítókész volt!

Van alapítványi szoba, az egy ágyas 14 ezer, a 2 ágyas 7 ezer, annyi a jó benne, hogy van külön fürdőszoba hozzá,és nem kell a folyósóra mászkálni, szerintem ha megtehetitek megéri!

Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok, könnyű szülést!

2011. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!