Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tanácsoltok? Fogadott...

Mit tanácsoltok? Fogadott orvos probléma!

Figyelt kérdés

Aug.5-re vagyok kiírva, és már márciusban megbeszéltem az orvosommal, hogy elvállalja a szülést is. Székesfehérvári vagyok és eleinte a rendelőintézetbe mentem hozzá, mivel az ingyenes és ott is rendel heti 1*. márciusban lebeszéltük a szülést, de utána 2 rendelésen is helyettesítették, nem volt ott. erre elmentem a magánrendelésére, most már 4*7000 Ft. a szülés előtt elment 2hét szabira, úgy, hogy nem adott át másik orvosnak, gyakorlatilag teljesen magamra hagyott, nem látta azóta az nst-imet, nem vizsgált stb... arról nem is beszélve, hogy a két hét alatt akár meg is szülhettem volna...mindegy. mára van hozzá időpontom a magánrendelésre, de őszintén szólva én ezek után nem szeretnék neki ,,feleslegesen adni" 7000 Ft-ot. a héten remélhetőleg úgyis szülök. pénteken megyek egyébként nst-re, ott is megvizsgálhatnak, nem? szerintetek mi történik, ha ma lemondom az időpontom? má

r egyébként sem bízom benne, nem érdekel ha nem jön be a szülésre, az sem. már sajnálom azt a pénzt is neki adni, amit arra szántam. ha mégis bejön levezeti a szülést, ti mennyit adnátok ezek után, hogy végül is le sem tojt? a magánrendelésre pedig megkapta ami jár neki...nem ártok a babának, ha ma nem vizsgál meg? mi múlik ezen? kérlek ne hurrogjon le senki, ha ez a babának árt, természetesen elmegyek.


2011. aug. 1. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki az orvosod?
2011. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már hogy mi árt a babának. Lehet tök szerencsés leszel és könnyen szülöd meg. Én biztos lemondanám a mai időpontot és elmennék egy "sima" sztk-s rendelésre, akár hozzá is, ha úgy adódik. Miért ne? Ezt te döntöd el és ha nem akarsz neki fizetni, szerintem ne fizess, ha mindenáron szeretnéd meghálálni a majdani gondoskodást, akkor a téged szülesztő orvosnak és szülésnőnek szánd inkább, mintsem egy ilyen magándokinak.

Szóval én sodródnék az árral és nem fizetnék neki, járnék továbbra is sztk-s rendelésre és ha itt az idő, akkor bevonulnék szépen a kórházba szülni. Remélem így is lesz majd. Sok sikert kívánok nektek.

10 h km

2011. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) én is hasonlóan gondolom, csak megerősítésre van szükségem:)

egyenlőre nem árulnám el a nevét, megvárom a szülést, mi történik akkor, bejön-e stb..utána megírom, megígérem

2011. aug. 1. 13:22
 4/5 anonim ***** válasza:

én se mennék el hozzá.....DE szülésznőt keresnék a helyedben,sztem ők aranyat érnek:-)


4 hós Luca anyukája:-)

2011. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szülésznőm van,már eddig is többet segített, mint az orvosom:)
2011. aug. 1. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!