Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megcsináltassam a kisműtétet...

Megcsináltassam a kisműtétet vagy vájak még vele?

Figyelt kérdés
25 éves multam, van két gyermekem és most várom a harmadikat!Az egyik doki azt mondja hogy szülés után elkötne a másik azt hogy még nem kell de vigyázzak mert max még egy gyermeket vállalhatok be aztán tényleg elkötnek! (mind két gyrmekem császárosan született)
2011. aug. 1. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én is a 3.császár előtt állok,3héten belül lesz. Én 32éves vagyok. Én tudom,hogy nem bírnék több gyereket bevállalni,most ez a baba sem tervezett volt:) nálam meg lesz az elkötés :) ha biztos vagy benne,hogy nem akartok többet,akkor legyen,ugyan elég fiatal vagy még,ezt neked kell tudni,hogy bírnál e még egy terhességet vállalni:)

Én nem tudnék,ez is igen megterhelő,nagyon sokat fáj a hasam,nehéz:)

minden jót

2011. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt Neked kell eldöntened. Ha jobban éreznéd magad tőle, akkor csináltasd meg.
2011. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen fiatalon nem köttetném még el magam... Mi lesz ha 10 év múlva szeretnél még egy babát?
2011. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én sem köttetném el magam.biztosan átgondoltad ezt?és ha később mégis szeretnétek még egy babát?
2011. aug. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkoztam én is!!! Most egy jó pár évig nem szeretnék vállalni gyermeket! Viszont ha már most elköttetem magam....az számomra olyan lenne mintha egy darabot elvennének belőlem, mintha már csak egy fél ember lennék!!! Remélem ez ügyben én dönthetek és nem kényszeríthetnek bele semmibe!!!
2011. aug. 1. 15:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, én biztos nem köttetném el magam! Semmit nem tehetnek a te beleegyezésed nélkül! Nem kényszerithetnek bele semmibe! Könnyen teherbe esel? Mert ha nem akkor el ne köttesd magad...
2011. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!