Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13hét +-2naposan CRL69,4mm...

13hét +-2naposan CRL69,4mm nucheális redő 2,8mm? Nagyon közel van a 3mmhez, ezért aggódjak? Kombinált tesztet megcsináltassam? Van vhol Pesten ingyenesen? Az első babámnál csak 1,2mm volt az NT.

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! A dokid nem mondott semmit erre? Ha nem éri el a 3mm-t, akkor nem kell aggódni, afölött a gáz, de még az is lehet, hogy elmérték picit. Mikor voltál? Mert ezt a 12.héten kell megcsináltatni ugye, hiszen annál pontosabb eredményt ad. É 12 hét 1 naposan voltam és 1,14 lett.
2010. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia.a doki nem mondott semmit,azt mondta,minden rendben.terhesség kora szerint ma vagy tegnap töltöttem volna a 12.hetet,ma voltam reggel uh-n és a mért adat szerint állapította meg a 13hét + - 2napot
2010. aug. 16. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:
ha azt mondta minden rendben, akkor higyj neki! Orrcsontot láttátok?
2010. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem rémlik,hogy azt mutatta volna.végtagokat nézte,zárt has,gerinc,élénk mozgás.ezekre emlékszek
2010. aug. 16. 15:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Orrcsont?

Ez is fontos információ lenne!

S tényleg elég magas, én is aggódnék.

2010. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!