Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez most jósló fájás, vagy...

Ez most jósló fájás, vagy beindult a szülés?

Figyelt kérdés
A menyasszonyom már 19 órája szabálytalan időközönként fájásokat tapasztal (10 perc, 12 perc, 15 perc), nem erősödnek, nem sűrűsödnek, de nem is marad abba. 39+3 hetes kismama. Ma hajnalban elment a nyákdugó is.
2011. aug. 1. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem beindult a szülés. :-)

Ültesd bele egy kád meleg vízbe.

Ha megszűnik jósló, ha nem akkor hamarosan baba lesz.:-)

Gratulálok!

2011. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ültesd bele egy kád meleg vízbe, ha nem múlik el, akkor lassan készülődhettek:) Ameddig tud, pihenjen.


Drukkolok!!!

2011. aug. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Uez nekem 3 napig tartott, míg végül megszültem... Én kórházban csináltam végig, mert tapasztalatlanok voltunk. Azért jó volt, hogy látott közben orvos, így legalább a babáért nem aggódtam szenvedés közben.

Kitartás!!!

Biztatásként: A 3 nap szenvedés után könnyű, gyors szülés jött :)))

2011. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sajnos csak tusolónk van, de kipróbáljuk azzal is, hátha...

És köszi a válaszokat! :-)

2011. aug. 1. 19:53
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Tusolóval is jó, de ez már nagyon babagyanús :-)))))))))) könnyű, gyors szülést neki! :-)
2011. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan ez volt. Elment a nyákdugó és utána jöttek a fájások, rendszertelenül. Esténként főleg, 8-10-14 percenként össze vissza ezek között. Én akkor már igaz a kórházban feküdtem. De más is volt mint előtte, mármint a fájás. Meleg zuhanyra sem múlt. Vasárnap ment el a nyákdugó, kedden este már aludni nem tudtam, hajnalban szóltam a nővérnek hogy már eléggé fáj, kérdezte hogy nem is aludtam?... majd hívta az ügyeletest, megvizsgált majd mentünk a szülőszobába. Szerda délelőtt 11-kor megszületett a kislányom. És végig rendszertelen fájásaim voltak, nekem nem volt olyan hogy szabályos 5 percesek. Még a 2 perces összefüggő fájásoknál is volt néha szünet....


Szerintem lassan beindul. Keddig akár hányszor mondtam hogy fájásaim vannak, azt mondták csak jósló. Lehet. Vagy lehet hogy 3 napig vajúdtam...


Könnyű szülést kívánok!

2011. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Épp most jöttünk a dokitól. Igen, ez már az! 3,5 cm-re van nyitva a méhszáj, de még hazaengedték. Majd ha erősödnek a fájások, visszamegyünk. Még jó, hogy 3 sarokra lakunk a kórháztól! :-)
2011. aug. 2. 07:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Könnyű szülést és jó egészséget nekik! :D
2011. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon izgulok értetek, könnyű szülést! 3 éves kislány anyukája.
2011. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ejha szépen kitágult már :)))

Főleg ha nem is volt vészes a fájás akkor meg egy áldás lesz ez a 3,5 cm.

Majd írd meg ha meg van a pici.

Könnyű szülést és jó egészséget,sok energiát Nektek!

2011. aug. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!