Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bevállalnátok egy nagyon jó,...

Bevállalnátok egy nagyon jó, de bunkó orvost?

Figyelt kérdés

Szülész-nőgyógyász-anesztes.


Sokan pont amiatt választják őt, mert anesztes is, tehát ő maga adja az EDA-t, nem kell még külön anesztes után rohangálni.

Mindezek mellett is nagyon jó orvos, szakmailag csak dícséri mindenki, de a stílusa hagy némi kívánnivalót maga után. Nem egy kismama sírta már el magát nála.

Én személy szerint mindig is elég mimóza lelkű voltam, hát még mióta tombolnak a hormonok!!!

Szerintetek? Bevállaljam a dolgok pozitív oldalát nézve?


2011. aug. 2. 12:01
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Én elsőre bevállaltam. Másodszorra nem tettem. Ezt neked kell tudni eldönteni. Okosabbat én sem tudok mondani.
2011. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

Én nem vállalnám be. A szüléskor ha valaki csúnyán szólt volna hozzám, akkor az összetört volna, úgyhogy volt ott elég bajom, nem hogy még egy bunkó orvos is szemétkedjen velem.

Én találtam egy szakmailag nagyon jó és kedves dokit. Utálom, ha egy orvos bunkó.

2011. aug. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

Nem. Fontos a nyugalom és a bizalom. Ha sírok, nem vagyok nyugodt, ha bunkó, nem bízom benne, akármilyen jó.

Vannak nem bunkó jó orvosok is.

2011. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
44%
Te nem szoktál Dr House-t nézni? :D Inkább egy jó orvos, mint egy kedves szerintem.
2011. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
80%

Dr. House csak egy sorozat. Az életben sok kismama amúgy is érzékenyebb, és általában pont nem arra van szüksége olyankor az embernek, hogy megalázzák, szidják, bunkón beszéljenek vele.

Nem egy jó nőgyógyász szakorvos létezik, aki még kedves is! Nem kell nyálasnak lennie, és agyon dicsérgetnie, de legyen normális egy orvos. Ha bunkó egy doki akkor nekem az jön le, hogy felsőbbrendűnek képzeli magát.

2011. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Én nem választanám. Nagyon fontos hogy emberszámba vegyenek, különösen amikor amúgy is gyötrödsz és érzékeny vagy.
2011. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Hát, látom megoszlanak a vélemények :))


Igen, biztos vannak rajta kívül is jó orvosok, informálódok is állandóan, de mindig mindenki oda lyukad ki, hogy végülis ez az orvos a legjobb...

Szóval nem tudom még, mi legyen, örülnék, ha találnék másik jó és megbízható orvost, de már lassan ideje lenne döntenem :S Mindenképpen akarok fogadott orvost, első baba lesz, parás vagyok, jobban örülnék, ha lenne kit hívnom ha bármi van.

2011. aug. 2. 12:16
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha mimóza lelkű vagy akkor semmiképp! Utálni fogsz orvoshoz járni.

Én bevállaltam mindkettőnél egy kiváló orvost, de a stílusa hagy némi kívánnivalót maga után. De az én lelkem kicsit keményebb. Szóval én bírom a dr.house-os stílust, mert visszavágok minden zokszó nélkül.

De ha érzékeny vagy nem baj, keresel másikat, ne kínozd magad. A lelkületünket nem tudjuk változtatni.

Viszont az igaz, hogy a szakmai tudás fontosabb a kedvességnél.

2011. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

"Nem kell nyálasnak lennie, és agyon dicsérgetnie, de legyen normális egy orvos."


Pontosan ezt várnám el én is :( Nem babusgatás kellene nekem, csak az, hogy majd emberszámba vegyen.

2011. aug. 2. 12:17
 10/38 A kérdező kommentje:

"Viszont az igaz, hogy a szakmai tudás fontosabb a kedvességnél."


Hát ez az!!! Ezért is őrlődöm ennyire!

2011. aug. 2. 12:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!