Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Maternity Klinikán (Kútvölgyi)...

Maternity Klinikán (Kútvölgyi) melyik orvost és szülésznőt javasoljátok?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2011. okt. 11. 22:05
 1/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ma voltam ott először......és utoljára.

Nagy reményekkel mentem,mert szinte csupa jót lehetett olvasni a kórházról...Erre a válaszotott orvosom szó szerint felszívódott(több mint 1 óra várakozás után sem tudták előkeríteni,az biztos,hogy nem szülésnél volt....),nem tudtak róla semmit a recepción,ahol hihetetlen lekezelő és bunkó módon viselkedtek.A külcsín valóban nagyon tetszetős,de nekem ennyi elég is volt ebből az intézményből!

Megpróbálom a Telkit vagy a Róbert Klinikát:)

2011. okt. 12. 09:44
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ott szültem mind a négy gyerekemet egy orvossnál.Akkor még nem volt magánkórház,mivel 2009.decemberébe született a legkisebb.

Én maximálisan meg voltam az orvosommal elégedve,szinte jobbat nem találhattam volna.A mai napig nagyon lelkiismeretesen végzi a munkáját.Én ugyan már a magánrendelésésre járok,mivel a kórház nekem sokkal drágább.

Ha újra döntenem kéne csakis öt választanám.(Vida doktor).

Az én szülésznőm már nem ott van,de van még ott egy nagyon kedves Klári nevú szülésznő!

Ha többet szereznél megtudni nyugodtan írj privit!


4 gyerkőc anyukája

2011. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Biztosan vannak ott jó,lelkiismeretes orvosok,de ma olyan bunkó volt velem ott mindenki(sajnos mást nem tudok írni) a recepcióstól kezdve,az asszisztensig,hogy többet nem szeretnék ott menni.
2011. okt. 12. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Megértekek igazad van,lehet,hogy én is így cselekedtem volna.Főleg,ha ilyen sok pénzt kell kifizetni a szülésért.

Viszont ha a Róbert Károly magánklinikára mész azt hiszem Zachár Erika ott dolgozik(Volt Kútvölgyis szülésznő) s az egyik legjobb legkedvesebb,akit valaha megismertem.A szobatársaim is nagyon dcsérték.Érdeklődj utánna.

Mennyi lett volna a Kütvölgyibe a szülés,ha megkérdezhetem?400-500 000 ugye?

Hány hetes vagy most?

2011. okt. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha Telkt választod, dr. Varsányi Hajnalkát ajánlom.
2011. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!