Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig húzhatom? Szombaton...

Meddig húzhatom? Szombaton beindult a szülés úgy tartották vissza. Nagy szerencsével sikerült.

Figyelt kérdés

a méhszájam 2100.a buksija bemenetre illeszkedik ezt írták a papíromra.kaptam tüdőérlelőt,antibiotikumot magnéziumot amíg khba voltam.most itthon vagyok meddig lehetünk még 1ben?tapasztalatok?

nagyon félek:(

34hkm


2011. aug. 2. 19:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

24 órás infúzió?úristen...nekem most volt életem első infúziója de ez is nagyon sz*r volt.

akkor túl jól sikerült a vissza tartás:)vagy lehet h megsértődött a kis manó :)

2011. aug. 3. 17:22
 12/14 anonim ***** válasza:

nekem a lányomnál 26 hetesen indult be,de hál Istennek sikerült "bent tartani" a picurkát:)én is 24 órán keresztül kaptam infúziót ami maga volt a pokol...

30 hetesen jöhettem ki a kórházból és a 36. hétig 3 fajta gyógyszert szedtem..37+5 hetesen ki is bújt a drága,makk egészségesen.

Én most 22 hetes vagyok ismét és extra adag magnéziumot kell szednem mert sűrűn keményedik a hasam..Én is csak reménykedni tudok hogy most a fiammal nem ismétlődik meg...Sokat pihenek.. mást nem nagyon tudok tenni..


te is pihenj sokat és ne stresszeld magad...

Szorítok hogy minden rendben legyen és gratulálok a babához!:)

2011. aug. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én is gartulálok a babádhoz:) hogy bírtad ki azt a sok időt a kórházba?nekem herótom van tőle:( állandó pánik rohamok meg depi:( de így h itthon vagyok már minden más:)napi 4 magnéziumot kell szednem.
2011. aug. 3. 19:48
 14/14 anonim ***** válasza:
Én a 23. héten, a 28. héten és a 33.-tól a 36. hétig feküdtem a kórházban. Sokat keményedtem, és megrövidült a méhnyak. Nálam is volt 24 órás infúzió, meg gyógyszerek. Én annyira meg voltam ijedve, hogy betartottam a szigorú fekvést, csak a 36. hét után mertem újra mozogni. Utólag visszagondolva felesleges volt a nagy aggodalom, mert a kislányom 39 hét 4 napra érkezett és császározni kellett, mert semmit sem tágultam. Pihenj sokat, és ne aggódj, simán végigviheted a terhességet.
2011. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!