Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aug 10 re vagyok kiirva, ha...

Aug 10 re vagyok kiirva, ha addig nem szulok be kell jelentkezni a korhazba? Vagy mit kell csinalni? Elso baba!

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

most már hetente jársz nst-re, ha sug.10-ig nem elsz meg a baba, akkor a túlhordás miatt gyakrabban kell majd és a dokid úgyis szemmel tart majd

a kórházba majd akkor kell "bejelentkezni", ha megindult a szülés

2011. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyik doki már betöltött 40 hetesen befektet,van aki meg még 41 hetesen sem,a dokidtól függ.
2011. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ha átlépted a kiírt időpontot, akkor naponta kell menni NST-re, ha nincs gond, nem indítják meg csak 2 hét túlhordás után (általában a magyar kórházakban ez a gyakorlat, van ahol eltér)

nekem egyik NST-n nem volt jó a szívhang és befektettek megfigyelésre, de nem indították meg a szülést, 4 nap túlhordás után magától megindult


normál esetben csak akkor kell bemenned, ha megkezdődtek a fájások vagy elfolyt a vized

2011. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy ha nem indul meg azon a napon a szülés, amikorra ki vagyok írva, akkor is menjek be, hogy megnézzék mi a helyzet. Amúgy szombatra vagyok kiírva, de eddig még semmi jele, hogy a fiam ki szeretne bújni.
2011. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Én is szombatra vagyok kiírva a kisfiammal, holnap pose. Abban reménykedem, hátha beindítja a dolgokat mert eddig semmi.
2011. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15:16-nak: nekem azt mondta a doki, hogy ha szombaton még nem indulna meg a szülés, de ezen kívül minden rendben lesz, akkor minden nap nst-t, de ha nem szükséges és magától nem indula meg, akkor jövő szombaton oxitocin-os indításom lesz :(
2011. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat:) remelem nekem is mar be indul alig varom!!!mi az oxitocin??
2011. aug. 4. 15:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Szülésindításra használják, tágulsz tőle, de olyan fájásaid lesznek, hogy csillagokat látsz...
2011. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja bocs, infúzió.
2011. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hat akkor remelem be indul magatol!!!!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 4. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!