Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Dél-Pesti kórházban Erzsébet...

A Dél-Pesti kórházban Erzsébeten szülés után veled van a baba egész nap? A látogatok megnézhetik a babát, bejöhetnek a szobába? Hány ágyas szobák vannak? A betegfelvételen kell jelentkezni ha elfolyik a magzatvizem? Stb.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 18:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

1. Szülés után elviszik vizsgálatra az újszülött osztályra. Miután te is lekerülsz a gyermekágyas részre (pont a szülészet alatt van), behozzák és meg kell próbálnod szoptatni.

2. A baba reggeltől estig veled van.

3. Van 1 ágyas szoba is (azt ki kell fogni), amúgy 5 ágyas szobák vannak.

4. A látogatók csak üvegen keresztül nézhetik meg a gyerkőcöt, a szobába nem jöhetnek be. Kivételt képez ha egyágyas szobában vagy, oda bejöhetnek a látogatók.

5. Ha elfolyik a magzatvíz, akkor a 8.-on kell jelentkezni a betegfelvételen. (baloldali folyosó) Ott felvesznek egy-két adatot és úgy mehetsz majd fel a szülészetre (9. emelet jobbra)


Ha van még kérdésed, akkor írj!

2010. ápr. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2010. ápr. 30. 18:24
 3/17 A kérdező kommentje:
a vajúdás egy szobában van a szülőszobával?
2010. ápr. 30. 18:25
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ. Van két felújított szülőszoba, azok teljesen zártak, van ajtó is. Mikor én ott voltam, akkor volt még néhány másik is, de azokat csak függönnyel választották el. Szóval lehet, hogy nem leszel fallal elválasztva más anyukáktól, de senki nem fog a képedbe bámulni. :-) Anno akkor mondta az orvosom (ő ott az osztályvezető), hogy már tervezik a felújítását a maradék néhány szülőszobának. Azalatt a 1,5 év alatt ami a szülésem óta eltelt, akár meg is történhetett.
2010. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat, ezt jól elolvastam. Abban a szülőszobában szülsz ahol vajúdtál.
2010. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
a vajúdás hol történik és hogyan?
2010. ápr. 30. 18:30
 7/17 A kérdező kommentje:
az apuka bejöhet a vajúdásnál,szülésnél?
2010. ápr. 30. 18:31
 8/17 anonim ***** válasza:
A vajúdás a szülészeten történik úgy, ahogy akarod. Van két elég modern szülőszoba, van bordásfal, labda, kád. Apuka végig bent lehet veled, én a legnagyobb szülőszobában voltam, ott még egy franciaágy is van, a párom bent is alhatott velem éjszaka. (nekem röpke 20 óra volt a bent töltött idő, úgyhogy nagyon jó volt, hogy nem voltam egyedül)
2010. ápr. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
bocs hogy ennyit kérdezek de 5 napom van még...és mikor jönnek látogatni a babát be kell tolni a növérekhez???jók a dokik???rendesek a növérek???
2010. ápr. 30. 18:38
 10/17 A kérdező kommentje:

ha nincs gond hány napig vagy bent???mit vigyek be????

elöre is köszönöm!!!

2010. ápr. 30. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!