Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi idő körülbelül, még...

Mennyi idő körülbelül, még helyre állok császár után?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja volt, hogy császárral szültem, mert a kisfiam nyakára 2x rátekeredett a köldökzsinór 10 óra vajúdás után felismerték, s még mindig nagyon fáj a hasam. A derekamról nem is beszélve, hogy szoptatás során majd le szakad. S lehet még lapos pocakom, szép lesz a hegem? Már most zavar, hogy érzéketlen a hasam ott lent. Félek az első együtt léttől is, nem fog fájni a varrat?
2011. aug. 5. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 5 hónap után jöttem úgy helyre, hogy egyáltalán nem voltak fájdalmaim. A szex először nagyon fájt, de idővel újra sikerült élveznem. Egy hónap még vajmi kevés idő, meglátod, idővel minden olyan lesz, mint régen volt :) Amúgy én is pont amiatt szültem császárral, mint te :(
2011. aug. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb fél év volt. Nem emlékszem pontosan.(már 5,5 éve volt) Mi a szexet szép fokozatosan vezettük vissza, és nem volt probléma. Nem egy vad, és őrült szeretkezéssel kell indítani :) A heg mentén, alatta, felette 1 cm-rel a mai napig nem érzek semmit. Ez mondjuk nem különösen zavar semmiben. Amúgy ugyanolyan jó minden :) Arra emlékszem, hogy a bal lábam zsibbadt még nagyon sokáig a műtét miatt, azt hittem lebénulok. A gerincbe adott érzéstelenítőt pedig hónapokig éreztem. A hasad le fog menni, ne félj, főleg, ha majd tornázol is, persze csak ha eljön az ideje.
2011. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem s nagyon fáj, bár ez a második, az első nem fájt, most 3 hete volt. Amúgy hogy vették észre a köldökzsinort?Mert nekem csak császár közben derült ki.
2011. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
UH-on látták a köldökzsinórt, azt meg hogy kétszer, azt már a szülés során.
2011. aug. 7. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!