Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros seb gyógyulása, ez...

Császáros seb gyógyulása, ez normális?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szültem, s a jobb oldala a hegemnek szép lapos, már látom is a varrás helyét, még a bal oldala lóg kb 1cm, a hegre. Volt még valakinek hasonló esete? Ezzel egy hete voltam orvosnál, kaptam antibiotikumot, 5 napon keresztül oxitocin injekciót. Annyi hogy már nem fáj a pukli a bal oldalon. Nektek hogy ment vissza a pocakotok? Ja, s nem használok hasszorítót.
2011. aug. 7. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a seb tökéletes gyógyulásához hónapok kellenek.és még utána sokáig marad piros a vágás.nekem pl hajszálvékony a heg és már alig látszik.de én 7 éve szültem. de van akinek sajnos csúnya marad.
2011. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A seb fokozatosan gyógyul,halványul. Nekem is több hónapba telt mire egészen meggyógyult.Másfél évvel szülés után volt olyan a hegem,hogy már alig látszott!Szintén több hónap telt el amíg visszahúzodótt a pocakom de így is akkora maradt mint 5 hónapos terhesen!
2011. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
7 hónapja szültem császárral, a bal oldalon nekem is pukli volt. Azt hittem, sérv, de mostanra úgy látom, szépen elsímult. Mintha középre húzódott és szétterült volna, nem lóg rá a sebre. A belső varratok lehettek, azok lassabban gyógyulnak!
2011. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!