Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek hányingere volt szülés...

Akinek hányingere volt szülés előtt/alatt mennyivel szülés előtt jelentkezett?

Figyelt kérdés

egy napig volt csak, csak vajúdás alatt?vagy már előtte is pár napig?


amúgy miért van hányingere ilyenkor a kismamáknak?

Köszi :)


2011. aug. 9. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Vajúdás közben, és nem az elején, hanem már a közepe táján. Kb. háromszor hánytam is. :) Mindig egy erősebb összehúzódás után jött, a nővér azt mondta, a gyomrom is "összerándult", azért.
2011. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem - azt hiszem - az idegességtől volt hányingerem :o) Sajnos ez nálam általános... Amint elfolyt a magzatvíz, már jött is a hányinger... Aztán amikor már 2perces fájásaim voltak el is múlt, mert nem volt időm és energiám arra figyelni, hogy "jajj, mindjárt hányok" :o)
2011. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vajúdás alatt lett hányingerem, úgy 3 órával azelőtt, hogy megszületett volna a kisfiam. hánytam is, bár csak a szénsavmentes ásványvíz és a szőlőcukor jött ki.
2011. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem közvetlenül a szülés/varrás után volt. össze is hánytam a földet...:/
2011. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a vajúdás alatt volt egyszer olyan 3-4 perces fájások alatt. De szerencsére hamar elmúlt és nem hánytam. :)
2011. aug. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kétszer szültem, de csak a 2.nál volt hányingerem, 1szer!

Már jöttek a tolófájások, de még nem nyomhattam, és ez baromi kegyetlen volt.Azt hittem ott maradok, pedig elég magas a fájdalom küszöböm. Hirtelen jött a hányinger, kaptam vesetálat, de aztán el is múlt, mire a fájásnak vége lett. Ennyi volt:)

Van, aki az erős fájdalomra így reagál. (nekem vesegörcsnél is volt, pedig amúgy nem vagyok egy hányingeres, hányós típus)


Viszont van olyan, aki az egész vajúdást végig kínlódta, a szobatársam minden fájásnál hányt is, így ő nem volt egyszerű eset:(

2011. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!