Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek volt hasmenése a...

Akinek volt hasmenése a szülés megindulása előtt, annak kb mikortól jelentkezett?

Figyelt kérdés

Úgy értem órákkal,vagy napokkal előtte..??

Fejfájás,izületi fájdalom,gyengeség..?

Esetleg ezek jelentkeztek valakinél?


Olyan érzésem van,mintha beteg,lázas lennék.Levert vagyok,fáradékony,fáj a fejem,fájnak az izületeim..de lázam nincs.


2010. febr. 24. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem előző nap, valszeg az is közrejátszott h beindult, meg már időben is voltunk 38 hét

ezek lehetnek jelek, de mellettük vannak egyértelműbbek...keményedés, mocorgás bentről

2010. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem 0:05-kor volt az első fájásom és utána rá kb. fél órára nagyon elkezdtem hányni-fosni, nagyon durva volt. Azt hittem megint valami gyomorrontás, 34 hetesen beszívtam vele, bár ekkor már 6 napos túlhordásban voltam nem tudom miért hittem, hogy gyomorrontás (utólag vicces). Kiadtam mindent és kb fél5-re beértünk a szülészetre, ott már nem kaptam semmit mert nem volt rá idő. Még jó hogy otthon kijött minden. 6:51-re meglett a lányom...
2010. febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én 37 hetes vagyok,szóval még bírhatná egy ideig,de valamiért úgy érzem előbb fogunk találkozni..:P


A keményedésekre meg nem adok,mert azok már mindennaposak.

Két lépés után már az egész hasam kőkemény..


Mocorgás..?Hm,eddig nagyon mozgékony volt,még ma de is,viszont egész du csend van,és nem is bírom felébreszteni.Pedig fordítva szokott lenni,inkább este aktív.

Na,majd meglátjuk..:)

2010. febr. 24. 22:24
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja, a hasmenés az kb 2-3 napja van,meg ez a nyomottság is,de ma erősödött igazán!


Remélem azért túlhordani nem fogom,már jó lesz találkozni Vele! :)

2010. febr. 24. 22:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a mocorgást csak arra írtam, h nekem a nagy nap előtt máshogy mocorgott, kapart a kis kezeivel (előtte mindig csak rugdosódott)...más volt

igyál sok folyadékot, mert a folyadékvesztés nem jó ilyenkor

tök izgi, jó szülést!

2010. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szülés előtt 3-4 órával volt, de már a fájások ideje alatt.
2010. febr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A konkrét kérdésedre a választ nem tudom, de 2 napja nekem is fáj a fejem, gyenge vagyok, és lázat is mértem tegnap, de nem volt:)Még 2 hetem van a szülésig, de a védőnő szerint már nincs annyi.Hát kiváncsi leszek hogy alakulnak a dolgok:)
2010. febr. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nalam ez erdekesen alakult. Vasarnap ejszaka volt eros hasmenesem es sokat, erosen kemenyedett a poccakom rendszertelenul. Hetfon egesz nap kemenyedett ossze-vissza, akkor mar nem ment a hasam, helyette negyszer hanytam.

Neha 1-2 orara elmult a kemenyedes.

Este tiz percenkent huzodott a hasam, de nem fajt, akkor bementunk a korhazba es mar ket ujjnyira nyitva voltam, elvileg ot percenkent fajasom volt a ctg szerint, amit en nem ereztem. Meg hazakonyorogtem magam, nem akartam, hogy rasegitsenek, reggelre elmult minden! Se kemenyedes, se hasmenes, se hanyas. Reggel vissza kellett mennem a dokimhoz, mar a ctg sem mutatott semmit. Ra ket nappal mentem vissza burokrepesztesre, mert akkor mar harom ujjnyira nyiltam a semmitol es a doki nem akart tovabb varni, nehogy utszeli villamszules legyen belole. Ket ora alatt letudtam a vajudast es a kitolast.


Nekem is ilyen volt a kozerzetem azon a hetfoi napon, de inkabb annak volt koszonheto, hogy elotte valo ejszaka alig aludtam a hasmenestol.

2010. febr. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!