Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen (szinte) törvényszerű...

Milyen (szinte) törvényszerű jelei vannak a szülés közeledtének? Nálatok mi és mennyivel szülés előtt jelentkezett?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a nyákdugóra, arctorzulásra, hasmenésre, lábdagadásra, pocakleereszkedésre és egyébre, amiről még tudtok. 35 hetes aggódó kismami.
2009. dec. 25. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Miért aggódsz? Azért mert már most vannak tüneteid, vagy azért mert félsz, hogy nem fogod felismerni, mikor indul?

Mert amiket felsoroltál, azok mindegyike olyan, hogy vagy van, vagy nincs, és jelentkezhet hosszabb idővel a szülés előtt is, vagy csak közvetlenül előtte.

Sajnos nem nagyon lehet előre "jósolgatni", mert "törvényszerűség" ezekben a dolgokban nincs viszont abban bízhatsz, hogy ha eljött az időd (most azért még ne jöjjön :o) , akkor felismered majd!

Ha meg valami nyugtalanít a "tüneteiddel kapcsolatban", kérdezd meg az orvosodat, vagy kérdezz itt...

Szép várakozást Neked!

2009. dec. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi jele nem volt, a 39. héten szültem.
2009. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az jó lenne, ha a 39. hetet én is kivárnám!

Jeleim nincsenek, de van, hogy (mint most este is) egy sima hasmenéstől, esetleg hányingertől is megijedek, mert nem tudom, hogy kéne-e valamit is érezzek, vagy sem...

2009. dec. 25. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem éreztem a világon semmit előtte. Még a nyákdugót sem láttam elmenni. 41. héten szültem.
2009. dec. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi változás nem volt, egész terhesség alatt még csak egy jósló fájásom sem volt. 40+2-re szültem, csak aznap éreztem fájdalmat. A hasam még a burokrepesztés után se akart nagyon lejjebb csúszni. A szülés napján vérezni kezdtem, a fájdalmak 2óra mulva jelentkeztek.
2009. dec. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 39 hétre szültem és már 3 napja mindig éjfélkor kezdődtek jóslóim...aztán 3nap eltelt úgy,hogy semmi jósló(olyan fitt voltam-mintha terhes sem lennék)-vihar előtti csend:)Aztán éjfélkor elfolyt a magzatvízem...nálunk így indult...6és félóra alatt megszültünk magzatvíztől a babáig:)6 hetes babó anyuja:)
2009. dec. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!