Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt hasmenése szülés...

Kinek volt hasmenése szülés előtt és hány nappal előtte jelentkezett?

Figyelt kérdés

38 hetes kismama vagyok és nagyon aggaszt a tegnapelőtt elkezdődött enyhe hasmenésem.

Tegnap voltam a védőnőnél,aki megjegyezte,hogy megváltozott az orrom és a szám.

Lehet,hogy a napokban szülni fogok?

A derekam fáj még néhány napja.

Vagy talán aggódnom kellene??

Nem vagyok egyáltalán "hasmenős" kb egy évbe egyszer ha előfordul velem.Egyébként akármit ehetek,szóval amiatt nem lehet.És nem ettem gyorsétterembe sem.


2011. febr. 23. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szülés elötti napon volt kimondott hasmenésem, (egyébként inkább szorulásom szokott lenni, hasmenésem csak fertözésnél, évente max. egyszer vagy még ritkábban), az elönye az volt, hogy nem kellett beöntést kapnom.


Lehet, hogy neked is a baba jelentkezik.

2011. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem! Miért vagy kétségbeesve? Tök normális lenne, ha a héten megszületne a babád... Nekem egyik se maradt bent a 40. hétig, szépen kibújtak a 38. és a 39. héten... Ritka, hogy egy baba épp a kiírt napon születik meg :)

Hogy a kérdésre is válaszoljak, nekem a szülés előtt 2 nappal kezdődött, közvetlenül a vajúdás alatt már egyáltalán nem volt.

2011. febr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem aznap reggel, a fájások előtt nem sokkal volt hasmenésem, pedig végig székrekedéssel küzdöttem.

Drukkolok. És tényleg ne aggódj, most már gond nélkül kijöhet.

2011. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem előtte egy nappal.

Simán lehet, hogy pár napon belül szülni fogsz, az arcod megváltozása is erre utal. Ne aggódj! Nemsokára a karodban tarthatod a babádat :)

2011. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aznap, már fájásaim voltak. Hányás is jött a végén.
2011. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

:) Könnyű szülést


Hajnali 3-kor hasmenés vagy 3-4 alkalommal rohantam a wc-re

Reggel 6-kor összehánytam magam már nem értem ki úgy elgyengültem

Reggel 7.30-kor a karomban volt a baba :)


Én amúgy kórházban voltam, így gyorsan mentek a dolgok.

2011. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!Még egyben vagyunk,tegnap óta nagyon ficánkol a pici babám,lehet készül a nagy útra.
2011. febr. 24. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!