Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap egész nap menzi szerű...

Tegnap egész nap menzi szerű görcseim voltam, min.12 órán keresztül. Ez már a szülés kezdete lehet?

Figyelt kérdés
Most meg nem érzek semmit.
2011. aug. 13. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem joslófájásaid voltak.
2011. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

nekem is voltak jóslófájásaim, fájtak is, derekamat is éreztem nagyon, éjjel alig aludtam...

ma meg olyan érzésem van, mintha mindjárt "megjönne a mensim",fogalmam sincs ez mitől lehet.

éjjel többször voltam wc-n, megy a hasam is, de még mindig egyben vagyunk...

2011. aug. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem lehet a kezdete. Nálam legalábbis így volt. Délelőtt 10 körül kezdtem görcsölni mensiszerűen (magzatvízvizsgálat után, tehát lehet, hogy ez is közrejátszott), aztán ez du. 4-kor váltott át rendes fájásokba.
2011. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Szia,második gyermekemnél nekem ez két napig tartott,második nap délután elment a nyákdugó,másnap délben pedig már babáztam.Könnyen lehet,hogy finisbe vagy.
2011. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ma is többször van, de nem annyira folyamatos, mint tegnap. Tényleg szó szerint olyan, mintha meg akarna jönni. A melleim is úgy viselkednek.
2011. aug. 13. 19:59
 6/9 A kérdező kommentje:
Most volt egy hasmenés is, pedig rám nem jellemző. Véleményetek? Tapasztalatotok?
2011. aug. 13. 20:24
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

12:05-ös vagyok, ugyanígy vagyok, hasmenés, hányingerem is van, a derekam is fáj, szintén "mindjárt megjön" érzésem van, feszül a szülőcsatorna, a székből alig bírok felkelni (+ 8kg van rajtam, csak pocakra híztam), szóval nem tudom :)

hány hetes vagy? Nem akarlak se biztatni, hogy elindult valami, de nem is akarom bagatellizálni, én is figyelem, hogy mi történik :)

2011. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hasmenés általában utalhat közelgő szülésre :))
2011. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2 hetes élmény. :D


Július 30-ra voltam kiírva, az ezt megelőző napokban érdekesen nyugodttá váltam, enni nem nagyon tudtam, hasmenés jellegú valamim volt illetve eléggé fáradt voltam. A kiírt dátum napján gyanús fájdalmaim voltak, olyanok mint amenstruációs görcsök, de elviselhetők voltak, mert még lejártam a lábam, igaz már magzatvíz szivárgás kíséretében (ebben akkor nem voltam biztos). Estére néha jobbak voltak a görcsök, néha meg elmúltak, zuhanyra nem reagáltak. Lefeküdtem éjfélkor, másnap hajnali fél 3-kor erős fájdalomra ébredtem, amik 8-10 percenként jöttek majd egy óra elteltével már 5 percesek lettek. Végül hajnali 5-kor meglett a lányom (3. gyermek).


Szerintem készülődhetsz a szüléshez, mert szerintem ma este, max. holnap hajnalban megérkezik. Jó babázást, problémamentes szülést és szoptatást kívánok.

2011. aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!