Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tanácsot szeretnék arra...

Tanácsot szeretnék arra vonatkozóan, hogy kérjek-e beöntést szülés előtt vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szerencsére megadatott a lehetőség, hogy ma már nem végzik kötelezően a beöntést. Mivel nagyon óckodom tőle, érdekel, hogy kinek mi a tapasztalata. Nem elég esetleg az, ha itthon hashajtót veszek be, amikor elkezdődnek a jósló fájások?

Köszi a választ!


2011. aug. 18. 23:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Pár pillanat ez egész, utána trónolsz egy kicsit, szó szerint megkönnyebbülsz.

És egy nap alatt 2szer kaptam, és őszintén meglepődtem, hogy másodszorra is mennyi cucc jött ki, pedig az első után nem nagyon tudtam enni(egy kis adag "húslevest" meg egy szelet melegszendvicset ettem egész nap, mire eljött az idő.

Jahm, az első szülésnél nem adtak, pedig... rém ciki elhiheted, még ha azt mondják mindennapos baleset és belefér:S

2011. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem (István kórház), kérésre sem adnak. Mondjuk nem tudom, miért nem, de semmi baj nem lett a hiányából.
2011. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is ódzkodtam tőle,nekem se volt kötelező,de belegondoltam,hogy érezném magam ha az orvosom kezei közé kakálnék azért mert finnyáskodtam egy kis beöntéstől.Végül kértem,addig volt kellemetlen míg befolyt a folyadék,de utánna hihetetlen megkönnyebbülés volt,hogy üres a gyomrom,és nem lehet baleset.KÉRJ!
2011. aug. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem kérj! Én is fogok (ha lesz rá idő)

Jót tesz a szervezetednek, segíti a szülés haladását és mégsem tojod össze magad ott mindenki előtt :)

Szerintem lesznek ott "érdekesebb" dolgok is, így ez lesz a legkevesebb.


35 hetes kismami

2011. aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
12.49-es válaszolónak.Én is az Istvánban szültem-2x-és azért nem adnak(kérésre sem),mert nincs hozzá szettjük.Nekik az az álláspontjuk,hogy ezek nem szükségszerű beavarkozások(borotválás,beöntés,gátmetszés).Mondjuk nekem ezzel nem is volt semmi gondom(és nem is volt "baleset" a szülőágyon)
2011. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Kedves Anyukák!


Hálásan köszönöm a kimerítő válaszokat! A tanácsokat megfogadva úgy döntöttem, hogy kérek beöntést! Drukkoljatok értünk! Nektek pedig GRATULÁLOK A BABÁKHOZ és MINDEN JÓT KÍVÁNOK!!!!

2011. aug. 19. 16:50
 17/17 anonim ***** válasza:
Sok sikert a szüléshez! Remélem "könnyű" lesz és komplikációmentes (:
2011. aug. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!