Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Erről a klinikáról mi a...

Erről a klinikáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Tátott szájjal néztem végig a kép galériát... Na meg az árlistát. Van ismerősünk aki megtehette hogy ilyen helyen szüljön (vagy pont itt)... Nekem nincs gyerekem, 18 éves vagyok, de nagyon durva hogy itt Magyarországon is van ilyen... Jobb lesz ha már most elkezdek spórolni, hogy 10-15 év múlva ilyen helyen tudjak szülni... :D Igaz 590.000 - 880.000 Forintos szülésből nem gyenge babaszobát lehetne csinálni... =)


Nektek mi a véleményetek az ilyen helyekről?


2011. aug. 19. 04:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi! De inkább sima kórházban szülnék, és ebből a rengeteg pénzből jól bevásárolnék a babának, még akkor is ha telne rá. :)
2011. aug. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem gyűjtögetnék erre.Biztosan szuper meg jó,persze,ha az embernek van pénze.

Én négy gyereket szültem s még időbe született meg a negyedik,mert a Kútvölgyi is magánkórház lett hasonló árakkal.

Ott kellett volna hagyjam,ha előbb lett volna fizetős,mert nem tudtam volna kifizetni.

Szerintem a fájdalom meg ugyanaz,hiába születik luxus körülmények között.

És a többi babacucc?Az is iszonyat drága.


4 gyerkőc anyukája

2011. aug. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem semmi. Bár én is kórházban szültem. A szülőszobák nagyon szépek és modernek voltak, hallgathattam volna cd-t de akkor örültem hogy élek, és idegesített volna az is, annyira fájt... A csecsemőosztály és a koraszülött osztály is talán a legjobb. Én biztos nem fizetnék ennyit, még ha lenne is rá (max ha milliárdos lennék esetleg).
2011. aug. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem költenék ilyesmire. Tényleg annyira fáj olyankor, hogy olyan mindegy, mi vesz körül (ilyen luxus, vagy egy átlagos kórházi szülőszoba). Én nem is emlékszem, mi minden volt a szülőszobán, annyira nem arra koncentráltam. Pár óráért ennyi pénzt... Durva...
2011. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a bőrgarnitúra, meg a márvány burkolat nincs hatással a szülésre:-)) Szép-szép, de minek:-) Napi 4-10 e ft-ért az állami kórházakban is szuper VIP szobád lehet. Én Szigetváron fogok szülni és párommal nagyon pályázunk a családi szobára (3 is van, az egyik csak szabad lesz). Ott is van minden, kb. olyan berendezéssel mint egy 3-4 csillagos hotel szoba és kettőnknek 10e/éj teljes ellátással:-) Keress inkább egy kedves dokit majd, akiben megbízol és szülj ott ahol ő dolgozik. A maradék sok-sok százezer meg úgyis elmegy a babára, ha mindent meg kell venned. És ha olyan jól spórolsz addig, hogy még mindig marad költhető, inkább az első közös nyaralásotokat töltsétek ilyen lakosztályban vmi szép tengerpart bababarát hotelében;-)))
2011. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!